Reklamy

IFA 2019: TCL pokaże swoją globalną ofertę produktów

TCL, producent elektroniki użytkowej i jeden z dwóch największych na świecie producentów odbiorników telewizyjnych, pokaże po raz pierwszy na międzynarodowej imprezie pełen asortyment swoich innowacyjnych rozwiązań i inteligentnych produktów. Prezentacja będzie miała miejsce na targach elektroniki użytkowej IFA, odbywających się od 6 do 11 września br. w Berlinie. Poszerzony asortyment kategorii produktowych obejmuje: telewizory, produkty audio, smartfony i wybrane urządzenia dla domu.

Na IFA TCL pokaże także swoje najnowsze innowacje technologiczne i rozwiązania B+R, w tym w obszarze sztucznej inteligencji (AO), telewizorów QLED, mini LED czy kontroli głosowej.

TCL’s Smarter TV Solutions już teraz stały się jedną z najszybciej rosnących marek elektroniki użytkowej w USA i w Europie. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, TCL jest kolejną globalną marką inteligentnych urządzeń. Znane od dawna znakomite produkty audio firmy, w połączeniu z pionową integracją i pełną kontrolą nad całym łańcuchem dostaw sprawiają, że TCL może zaproponować konsumentom naprawdę bogate i niezrównane doświadczenia.

Firmie udało  się z powodzeniem wkroczyć do przestrzeni domowej z doświadczeniami rozrywki z najwyższej półki. Teraz postanowiła wykorzystać sprzyjający moment i wyjść poza ściany domowego salonu. Ponieważ TCL dąży do zdobycia pozycji światowego lidera elektroniki użytkowej, oferta firmy obejmuje także produkty inteligentne, poprawiające jakość codziennego życia w każdym możliwym pomieszczeniu. Docelowo TCL chciałaby dostarczać klientom produkty i usługi, dzięki którym będzie im się żyło inteligentniej i zdrowiej.

Każdy może śledzić ekscytujące zapowiedzi w oficjalnym streamingu, dostępnym na Facebooku TCL Europe, pod linkiem: https://www.facebook.com/tcleurope.

źródło: TCL

Reklamy


Categories: Rynek, Technologia, Wydarzenia

Tags: ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: