Plantronics RIG700 – ultralekki, bezprzewodowy gamingowy zestaw słuchawkowy

Firma Plantronics, podczas targów Gamescom ogłosiła rozszerzenie nagradzanej linii słuchawek dla graczy RIG o bezprzewodowy model RIG700.

RIG 700 gwarantują trwałość, precyzję i wygodę podczas gry. Dzięki maksymalnie 12-godzinnej pracy baterii seria RIG zapewnia nieprzerwane wsparcie podczas całonocnego „rajdowania” lub intensywnych potyczek. Seria RIG 700 jest teraz dostępna zarówno dla Xbox One (model HX), PlayStation (HS) i Windows PC (HD).

Dostępne w zróżnicowanych kolorach i wzorach oraz wyposażone w wygodnie umieszczoną na słuchawkach regulację dźwięku, słuchawki RIG700 pozwalają graczom precyzyjnie dostosować ustawienia do indywidualnych potrzeb. Wersje RIG 700 HX i HD wyposażone są w funkcję Windows Sonic surround-sound, aby zapewnić dźwięk gier w formie i jakości zamierzonej przez projektantów.

„Komfort, lekkość i bezprzewodowa konstrukcja to trzy obowiązkowe elementy, których konsekwentnie poszukują gracze w swoich ulubionych zestawach słuchawkowych do gier”, powiedział Corey Rosemond, Global Director, Marketing and Business Development w firmie Poly. „RIG 700 nie tylko jest odpowiedzią na te potrzeby, ale dodatkowo daje graczom pożądaną jakość dźwięku i wytrzymałość, której potrzebują, aby móc całkowicie oddać się rozgrywce”.

Seria RIG 700, dostępna w edycjach HX, HS i HD, zawiera funkcje zwiększające wydajność, takie jak:

  • Wybieranie trybu głośności gry i czatu: Gracz nie będzie musiał regulować głośności w trakcie przełączania się pomiędzy grą a czatem.
  • Regulowany monitoring głosu: Zapewnia dokładną słyszalność tego, co słyszy zespół, dzięki temu gracz nie musi krzyczeć – z wyjątkiem okrzyków radości przy wygranej.
  • Do 9 metrów zasięgu sieci bezprzewodowej: Osoba grająca może wstać od ekranu i pozostać w kontakcie z graczami, dzięki połączeniu z dedykowaną bazą bezprzewodową
  • 40 mm membrana ze wsparciem basów: Wysokiej jakości dźwięk w pełnym zakresie, z wyraźnym basem i wsparciem dla środkowych częstotliwości gwarantuje słyszalność wszystkich szczegółów.
  • Odczepiany mikrofon redukujący hałas: Dzięki możliwości odczepienia mikrofonu członkowie zespołu mogą wyraźnie słyszeć gracza podczas wspólnej gry, a osoba grająca może grać wygodnie w pojedynkę odczepiając mikrofon.

„Ankieta przeprowadzona przez IDC w 2019 roku wykazała, że gracze najbardziej „hardkorowi” spędzają na grze ponad 15 godzin tygodniowo”, powiedział Lewis Ward, Research Director of gaming and VR/AR w IDC. „Oznacza to, że oprócz wysokiej jakości dźwięku komfort zestawu słuchawkowego i ultralekka konstrukcja, może mieć kluczowe znaczenie dla zachowania koncentracji i uzyskania przewagi”

Ceny i dostępność

Więcej na temat cen i dostępności zestawu słuchawkowego RIG700 znajdą Państwo na stronach internetowych.

  • RIG 700 HS
  • RIG 700 HD
  • RIG 700 HX

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: