IFA 2019 – Sound Blaster X3 and Super X-Fi najnowsze technologie audio od Creative

Creative Technology zaprezentuje swoją najnowszą ofertę rozwiązań audio na nadchodzącym IFA 2019. Od wysokiej jakości słuchawek i prawdziwie bezprzewodowych dousznych modeli, po przenośne głośniki i karty dźwiękowe dla najbardziej wymagających. Creative zaprezentuje różnorodne portfolio produktów na swoim stoisku.

Sound Blaster X3: pierwszy Sound Blaster z technologią Super X-Fi  

Rewolucja dźwięku rozpoczęła się od stworzenia pierwszej karty dźwiękowej Sound Blaster 1.0 w 1989 roku, kiedy to na zawsze przekształciła ona dźwięk w PC. Od tego czasu sprzedano ponad 400 milionów Sound Blasterów, a marka może zapisać w historii kilka kamieni milowych w rozwoju kart dźwiękowych. To już trzydzieści lat rozwoju technologii Sound Blaster.

Ten etos trwa do dziś dzięki najnowszej karcie Sound Blaster X3, a nowym przełomem jest technologia Super X-Fi, która pojawia się w najnowszym modelu. Technologia Super X-Fi odtwarza scenę dźwiękową zestawu głośników surround na słuchawkach i personalizuje ją, zapewniając naturalne wrażenia dźwiękowe. Użytkownicy będą mogli doświadczyć tej nagradzanej technologii (15 najlepszych nagród na CES 2019) dzięki wyjściu słuchawkowemu.

Sound Blaster X3 uosabia także najlepsze ze znanych technologii cyfrowego przetwarzania Sound Blaster w zewnętrznej karcie dźwiękowej. Oprócz wbudowanej technologii Super X-Fi jest to 7.1-kanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy USB o wysokiej rozdzielczości, oferujący odtwarzanie w trybie 32-bit / 192 kHz. Wyposażony jest także w wzmacniacz słuchawkowy, który może obsługiwać słuchawki studyjne.

Sound Blaster X3 jest także doskonałym kodekiem audio zapewniającym wyjątkowe wrażenia podczas oglądania filmów, dzięki kodowaniu Dolby Digital Live do optycznego podłączenia z zewnętrznymi odbiornikami dźwięku wielokanałowego na głośnikach. Sound Blaster X3 jest wszechstronny pod względem łączności, oferując kompatybilność między platformami PC, Mac, PS4 i Nintendo Switch.

SXFI THEATER: Słuchawki bezprzewodowe z małym opóźnieniem i holograficznym dźwiękiem

Kolejnym wyróżniającym się produktem jest Creative SXFI THEATER. To najnowsze przełomowe rozwiązanie w słuchawkach bezprzewodowych. SXFI THEATER oferuje realistyczny dźwięk wielokrotnie nagradzanej holografii dla słuchawek Super X-Fi firmy Creative. Zapewnia wrażenia dźwiękowe jak w prawdziwym kinie, jest przełomem w grach.

Tym, co wyróżnia go jeszcze bardziej, jest zastrzeżona cyfrowa bezprzewodowa transmisja audio 2,4 GHz z pięciokrotnie krótszym opóźnieniem niż transmisja Bluetooth – co przekłada się na naprawdę płynną synchronizację audio i wideo dla użytkowników. Akumulator pozwala na 30 godzin pracy na baterii, co jest jednym z najlepszych wyników w przypadku słuchawek bezprzewodowych. Oprócz tego mikrofon do gier zaprojektowany z myślą o czystej komunikacji. SXFI THEATER sprawdza się na wszystkich urządzeniach pod kątem niezrównanej przyjemności z oglądania filmów i grania na PC, Mac, PS4 i Nintendo Switch.

Na stoisku firmy Creative na targach IFA będzie można zobaczyć dosłownie teatr, specjalnie zaprojektowany na sesje demonstracyjne ze słuchawkami SXFI THEATER.

 

SXFI THEATER to bezprzewodowe słuchawki z niskim opóźnieniem i technologią Super X-Fi.

Podczas IFA 2019 firma Creative zaprezentuje także inne najnowsze rozwiązania audio, takie jak:

  • Najbardziej zaawansowana karta dźwiękowa Creative PCI-e Sound Blaster AE-9, szczyt innowacji w dziedzinie PC audio
  • Outlier Gold, nowy standard w prawdziwych, bezprzewodowych zestawach słuchawkowych oferujący 14 godzin pracy na jednym ładowaniu z oprogramowaniem Super X-Fi
  • MUVO Play, wodoodporny głośnik z bezprzewodowym łączem stereo, który idealnie nadaje się na przygody na świeżym powietrzu
  • T100, najwyższej klasy system głośników stacjonarnych Hi-Fi 2.0

źródło: Creative  

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: