IFA 2019 – TCL Communication zaprezentuje nowy smartfon oraz własne nowatorskie technologie

Już 5 września, zaraz przed targami IFA 2019, TCL Communication zaprezentuje pierwszy, globalny smartfon wyprodukowany pod marką TCL, a także swoje najnowsze osiągnięcia w rozwoju wyświetlaczy. Na konferencji prasowej pojawią się zupełnie nowe rozwiązania w zakresie mobilnych urządzeń zaginanych, które swój debiut rynkowy będą mieć już w 2020 roku. W tym samym czasie spodziewać się będzie można premiery Project Archery, czyli autorskiego rozwiązania ubieralnego, które zaoferuje użytkownikowi wrażenia obcowania ze 100-calowym ekranem w formie zbliżonej do okularów przeciwsłonecznych.

To co zaplanowaliśmy na IFA 2019 jest ekscytującym spojrzeniem w przyszłość TCL Communication – pojawią się smartfony, urządzenia 5G oraz zupełnie nowe kategorie urządzeń, włączając w to debiut naszego ekranu ubieralnego Project Archery” powiedział Stefan Streit, General Manager Global Marketing w TCL Communication. “Będąc w ścisłej światowej czołówce producentów telewizorów, mamy bardzo bogate doświadczenie z multimediami, które wykorzystamy do ulepszenia naszych urządzeń mobilnych. Co nawet bardziej istotne, wspólnie z siostrzanymi dla TCL spółkami, wykraczamy poza samą mobilność i patrzymy w przyszłość, jako kompletna marka z pełną gamą elektroniki użytkowej, która stworzy spójny ekosystem urządzeń”.

Wszystkie nowe urządzenia mobilne TCL korzystają z ekranów, wyprodukowanych przez naszą siostrzaną firmę CSOT, w tym również nadchodzący smartfon marki TCL z wyświetlaczem Dotch. Nowe zaginane koncepty smartfonów TCL wprowadzą również zupełnie nowy system składania ButterflyHinge™, który uzupełni autorską technologię DragonHinge™.

Postrzegamy naszą nową linię produktów mobilnych TCL jako centralny punkt rosnącego portfolio urządzeń elektroniki konsumenckiej, tworzących coraz bardziej pasjonujące doświadczenia dla naszych klientów, zarówno w domu, jak poza nim” powiedział Shane Lee, General Manager Global Product Center w TCL Communication. “Kontynuując wykorzystanie pionowej integracji TCL i ekosystemu produktów, jesteśmy w stanie skupić się na innowacjach i tworzeniu prawdziwej flagowej marki mobilnej w ramach TCL, zapewniając jednocześnie dostępność i jakość, której oczekują od nas nasi klienci na całym świecie”.

Po więcej informacji na temat TCL Communication zapraszamy na http://www.tcl.com/global/en/mobile/tcl-mobile.html.Categories: Rynek, telefon, Wydarzenia

Tags: , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: