lajt mobile – #umowaonline, czyli jak bez wychodzenia z domu przenieść numer

lajt mobile stworzył nowatorski system dzięki, któremu można szybko i wygodnie przenieść numer telefonu bez wychodzenia z domu. Wystarczy kilka prostych kroków:

1. Wejdź na stronę www.lajtmobile.pl i wybierz ofertę, a następnie złóż zamówienie, wypełniając formularz. Pamiętaj, podanie poprawnie wszystkich niezbędnych danych przyśpieszy proces przeniesienia numeru.

2. Potwierdź numer telefonu, który chcesz przenieść – w tym celu wpisz na stronie http://www.lajtmobile.pl kod weryfikacyjny wysłany do Ciebie SMS-em przez lajt mobile.

Mamy to! Wiemy, że numer jest Twój i możemy przejść dalej. Teraz musimy mieć pewność, że dane, które podałeś w zamówieniu, są prawdziwe (no wiesz, kwestia bezpieczeństwa) i bez problemów przeniesiemy Twój numer od obecnego Operatora. Jak to zrobić?

3. Potwierdź swoją tożsamość – w tym celu wykonaj przelew ze swojego imiennego konta bankowego na 1,00 zł. Ważne, aby konto, z którego dokonujesz przelewu, było Twoim imiennym kontem. Oczywiście kwota, którą przelejesz, będzie wliczona na poczet Twoich przyszłych rachunków abonenckich.

4. Potwierdź chęć zawarcia umowy, którą wyślemy do Ciebie na E-mail podany w formularzu zamówienia, wystarczy, że odpowiesz na maila, podając w treści maila „ZGODA”.

5. Odbierz kartę SIM wysłaną do Ciebie pocztą lub kurierem przez lajt mobile.

6. Aktywuj kartę SIM — w dniu aktywacji numeru w sieci lajt mobile wyłam kartę SIM i włóż ją do telefonu, a następnie dokonaj automatycznej konfiguracji ustawień Internetu oraz SMS-ów.

Więcej informacji na blogu: https://lajtmobile.pl/blog/jak-przeniesc-numer/

One thought on “lajt mobile – #umowaonline, czyli jak bez wychodzenia z domu przenieść numer

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: