IFA 2019 – Western Digital prezentuje całą gamę interesujących nowości

Podczas tegorocznych targów IFA Western Digital prezentuje całą gamę interesujących nowości – nowe dyski WD My Passport oraz akcesoria SanDisk dla użytkowników iOS i Android.

Na brak nowości nie będą narzekać użytkownicy smartfonów – w ofercie SanDisk debiutuje pierwsza na świecie bezprzewodowa ładowarka 2w1 – SanDisk iXpand Wireless Charger z funkcją automatycznego wykonywaniu lokalnego backupu z urządzenia mobilnego z systemami iOS oraz Android. Użytkownicy urządzeń Apple doczekali się kolejnej generacji SanDisk iXpand Flash Drive Go – ta niewielka pamięć flash pozwala na wygodne tworzenie kopii zapasowej danych z urządzenia mobilnego lub przenoszenie danych między urządzeniami.

W portfolio produktów z logo WD znalazła się kolejna generacja popularnych i lubianych dysków WD My Passport oraz WD My Passport for Mac. Nowe dyski są bardzo pojemne – aż 5TB i co najważniejsze najzgrabniejsze – ich grubość to jedynie 19,15mm.

Z pewnością ucieszą się fotografowie – do portfolio marki SanDisk wchodzą bowiem szybkie i pojemne karty – SanDisk Extreme Pro CFexpress oraz SanDisk Extreme Pro UHS-I o pojemności 1TB.

Projektanci Western Digital nie zapomnieli o graczach i to właśnie z myślą o nich przygotowali bogate portfolio zewnętrznych dysków WD_Black. Korzystając z tych rozwiązań miłośnicy gier nie będą musieli przejmować się o stale powiększającą się kolekcję gier – pojemne i wydajne dyski zagwarantują bezpieczeństwo i komfortowe granie, jednocześnie oferując niespotykaną wcześniej wydajność (dzięki zastosowaniu w wybranych modelach interfejsu SuperSpeed USB (20Gb/s).

źródło: Western Digital

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: