SteelSeries Arctis 1 Wireless – graj w podróży lub w domu

SteelSeries zaprezentowało nowy model wielokrotnie nagradzanej rodziny słuchawek Arctis – Arctis 1 Wireless. Nowe słuchawki o węższej konstrukcji znanej z przewodowej wersji Arctis 1, zostały dodatkowo wyposażone w niewielki nadajnik USB-C. Gwarantuje on bezstratną jakość dźwięku oraz niskie opóźnienie podczas łączności z Nintendo Switch, PS4, PC czy smartfonami.

Arctis 1 Wireless to najwyższej klasy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy „4w1”. Poprzez niewielki nadajnik USB-C, nowe słuchawki oferują bezstratną, bezprzewodową technologię SteelSeries 2.4 GHz z ultraniskim opóźnieniem dla platform: Nintendo Switch, PS4, PC oraz Android. Umożliwia to użytkownikom urządzeń przenośnych z systemem Android oraz konsoli Nintendo Switch z łatwością uzyskać taką samą jakość dźwięku jak na konsoli czy komputerze.

Arctis 1 Wireless może także posłużyć jako para stylowych słuchawek do zabrania w podróż, drogę do pracy, szkoły. Dzięki odczepianemu mikrofonowi i eleganckiej, wąskiej konstrukcji, gracze mogą teraz cieszyć się wydajnością wielokrotnie nagradzanej serii Arctis, gdziekolwiek się znajdą. Arctis 1 Wireless wyposażono w mikrofon ClearCast, zapewniający naturalne, czyste brzmienie oraz redukcję szumów, lecz w odróżnieniu od wysuwanych mikrofonów z modeli Arctis 3, 5, 7 i 9X, jest on odczepiany, co pozwala z łatwością przekształcić pełny zestaw słuchawkowy w same słuchawki.

„Ciągły rozwój rynku gier na konsole i urządzenia mobilne sprawia, że potrzeby dźwiękowe graczy ulegają ewolucji, a ewolucja ta ma charakter bezprzewodowy.” – powiedział Ehtisham Rabbani, CEO w SteelSeries. „Gracze potrzebują prawdziwie wieloplatformowego zestawu słuchawkowego, który pozwala na łatwe przejście z jednego typu urządzeń na inne. Dokładnie to dostają od nas w słuchawkach Arctis 1 Wireless.”

W Arctis 1 Wireless charakterystyczną, opaską pałąka jak z gogli narciarskich, zastąpiono wąską konstrukcją, która dostosowana została do użytku w podróży. Nie rezygnowano przy tym z komfortowych nauszników Airweave, ani ze wzmocnionego stalą pałąka, który zapewnia idealne dopasowanie do głowy użytkownika. Arctis 1 Wireless jest jeszcze bardziej uniwersalny za sprawą przewodu 3,5 mm, który umożliwia łatwą łączność z innymi urządzeniami, na przykład kontrolerów do konsoli Xbox.

Arctis 1 Wireless można już nabyć w oficjalnym sklepie internetowym steelseries.com w cenie 520 PLN. Dostępność w sklepach w Polsce przewidziano na połowę września br.

Więcej informacji o Arctis 1 Wireless można znaleźć na https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-1-wireless

źródło: SteelSeries

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: