IFA 2019: Garmin vívomove 3/3S z funkcjami monitorowania zdrowia i Garmin Pay

Stylowe hybrydowe smartwatche w 16 wersjach wykończenia, z dotykowym ekranem i ukrytym wyświetlaczem dual AMOLED w wybranych modelach.

Garmin zaprezentował nową generację linii hybrydowych zegarków vívomove. Zaprojektowana najwyższą troską o design, nowa kolekcja zegarków- vívomove 3/3S, vívomove Style i vívomove Luxe – to połączenie klasycznej formy analogowego z zegarka ze wskazówkami i eleganckimi detalami z ukrytym wyświetlaczem, który daje dostęp do funkcji smart. Jeden ruch ręką wystarczy, by wskazówki przesunęły się, a na tarczy pojawiły dane dotyczące kondycji, zdrowia, powiadomienia z telefonu czy kalendarza. Seria vívomove to jedna z trzech linii smartwatchy Garmin, które zaprezentowane zostały podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie.

Garmin vívomove 3

Zegarki vívomove zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą korzystać z nowoczesnych pomiarów fizjologicznych w zegarku bez rezygnowania z eleganckiego stylu, który pasuje do biura i wieczorowych kreacji. Szeroki wybór pasków i wersji wykończenia sprawia, że smartwatche z serii vivomove mogą być stylowym dodatkiem, który pozwala na bieżąco sprawdzać powiadomienia z telefonu, poziom stresu, energii i wiele innych parametrów.” mówi Susan Lyman, wiceprezes Garmin do spraw marketingu.

Garmin vívomove

Oparta na modelu vívomove HR seria zegarków została wzbogacona o możliwość łączności z GPS za pośrednictwem smartfona, funkcję Garmin PayTM (w wybranych modelach) oraz funkcje wellness takie jak pomiar saturacji1 i Body BatteryTM. Vívomove ma czas pracy na baterii do 5 dni w trybie smartwatch, a przełączenie go na tryb zegarka wydłuży pracę na jednym ładowaniu o dodatkowy tydzień.

Garmin vívomove 3S

Stylowy design

Zegarek premium vívomove Luxe ma kopertę ze stali nierdzewnej o średnicy 42 mm i pasek z włoskiej skóry lub bransoletę Milanese. Na tarczy znajduje się ukryty kolorowy ekran dotykowy AMOLED, a interaktywne wskazówki, reagują na zawartość wyświetlaną przez smartwatcha. Szafirowa soczewka i eleganckie detale sprawiają, że vívomove Luxe to kwintesencja stylu i wyrafinowania.

W vívomove Style z tkanymi i silikonowymi paskami, zastosowano posiada aluminiową kopertę o średnicy 42 mm i dostępną w różnych kolorach wykończenia. Ten model ma wytrzymałą soczewkę Corning Gorilla Glass i takie same interaktywne podwójne wyświetlacze AMOLED, jak vívomove Luxe.

Dostępny w dwóch wersjach (44mm i 39mm) vívomove 3/3S to idealny dodatek na co dzień z ramką ze stali nierdzewnej, wieloma kolorowymi paskami do wyboru i ukrytym ekranem dotykowym.

Garmin vívomove 3S


Podstawowe funkcje:

  • Powiadomienia2 o połączeniach przychodzących, wiadomościach tekstowych, aktualizacjach z mediów społecznościowych, przypomnieniach z kalendarza i innych aplikacji.
  • Zaawansowane monitorowanie stanu zdrowia4: kompleksowy pakiet funkcji obejmuje zaawansowany pomiar snu oparty o dane z pulsoksymetru, pomiar pozniomu rezerw energii organizmu Body BatteryTM, aletry o nieprawidłowościach w rytmie serca, śledzenie cyklu menstruacyjnego, pomiar poziomu stresu, nową funkcję do kontrolowania poziomu nawodnienia i wiele więcej.
  • Zegarek uzupełnia pomiar GPS danymi ze smartfona aby zwiększyć dokładność pomiaru podczas ćwiczeń na zewnątrz2.
  • Garmin Pay: płatności zbliżeniowe3 pozwalają wyjść i zostawić karty oraz gotówkę w domu (tylko w wersjach Style i Luxe).
  • Funkcje fitness: mierzą pokonane kroki, piętra i minuty intensywnej aktywności, a także oferują pomiary ćwiczeń takich jak chodzenie, bieganie, cardio, joga, trening siłowy i inne.
  • Kompatybilne z większością smartfonów dostępnych na rynku (działąjących na systemach Android i Apple).

Nowa seria zegarków vívomove będzie dostępna w cenach od 249.99€ do 549.99€.

Seria vívomove najnowsza propozycja marki Garmin skierowana do rozwijającego się rynku fitness. Marka skupia się na rozwijaniu nowoczesnych technologii i innowacji, nieustannie poprawiając jakość urządzeń towarzyszących osobom prowadzącym aktywny styl życia. Niezależnie czy biegasz, jeździsz rowerem, pływasz, czy uprawiasz wiele dyscyplin jednocześnie, produkty marki Garmin zostały stworzone po to, by pomóc Ci osiągnąć wyznaczony cel.

1 To nie jest urządzenie medyczne i nie jest przeznaczone do stosowania w diagnostyce lub monitorowaniu jakiegokolwiek stanu medycznego. Aby dowiedzieć się więcej odwieź stronę Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach.

2 Gdy sparowany z kompatybilnym smatrfonem. Sprawdź więcej na Garmin.com/ble

3 Lista banków i organizacji płatniczych dostępna na stronie Garmin.com/GarminPay/banks.

4 Aby dowiedzieć się więcej odwieź stronę Garmin.com/ataccuracy

źródło: Garmin

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: