IFA 2019: Lenovo stawia na inteligentne urządzenia domowe dla wszystkich

Na corocznej konferencji Tech Life podczas tragów technologicznych IFA, firma Lenovo zaprezentowała ofertę nowych, jeszcze bardziej inteligentnych urządzeń domowych, mobilnych z funkcjami dedykowanymi rzeczywistości rozszerzonej oraz laptopów w myśl hasła „Inteligentniejsze technologie dla wszystkich”. Inteligencja kojarzy się z innowacyjnością, naruszaniem reguł i przełamywaniem barier, ale urządzenia określane jako „smart” często służą po prostu zapewnianiu łączności. W związku z tym Lenovo opracowuje technologie, które są nie tylko bardziej inteligentne, ale też dostępne, przystępne i korzystne dla wszystkich. Jako światowy lider technologiczny Lenovo dąży do opracowywania technologii, które zmieniają świat, przyczyniając się do powstawania bardziej otwartego, opartego na zaufaniu i proekologicznego społeczeństwa cyfrowego — wszędzie i dla wszystkich.

Lenovo  stawia na AI w jeszcze bardziej zaawansowanych komputerach Yoga 

Wysokiej klasy komputery Lenovo Yoga są cenione za moc obliczeniową, znakomitą jakość wykonania oraz funkcje do wciągającej rozrywki. Kiedy niekwestionowany lider branży PC1 współpracuje z branżowymi pionierami, by udostępnić szerszemu gronu użytkowników inteligentniejsze technologie, można oczekiwać praktycznych innowacji.

I rzeczywiście — dzisiaj Lenovo przedstawia owoce współpracy nad nową klasą laptopów opracowanych wspólnie z firmą Intel® w ramach jej programu innowacyjności Project Athena2. Urządzenia te należą do najsmuklejszych, najlżejszych i najbardziej intuicyjnych w obsłudze komputerów ze sztuczną inteligencją (AI) i działają z najnowszymi procesorami Intel Core™ oraz systemem Windows 10. W nowych, 14-calowych Yoga C940 i Yoga S740 użytkownicy znajdą specjalne, inteligentne funkcje, które dostosowują się do ich potrzeb. Na przykład Super Resolution umożliwia zwiększenie rozdzielczości wideo do FHD 1080p w odtwarzaczu Windows Media Player3, a Q-Control (nazwa pochodzi od klawiszy do przełączania trybów) może dynamicznie wydłużać żywotność baterii komputera po włączeniu inteligentnego trybu chłodzenia w celu monitorowania parametrów termicznych i lepszego sterowania wentylatorami. Do tego warto wspomnieć o trybie wstrzymania z zachowaniem łączności, dzięki któremu laptopy Yoga mogą wykonywać w tle takie zadania jak odbiór poczty czy wybudzać się błyskawicznie z trybu uśpienia jak smartfony.

 

Nowy Lenovo Yoga C940 (14-calowy) to tylko jeden z serii nowych laptopów zweryfikowanych w programie innowacyjności Project Athena firmy Intel.

Na wybranych rynkach są też dostępne nowe laptopy Yoga z inteligentniejszymi funkcjami działającymi z usługą głosową Amazon Alexa. Lenovo zapowiada też trzy nowe funkcje Alexy na komputerach dla użytkowników indywidualnych doskonalące sposób pozyskiwania informacji:
Działanie z ekranem blokady: do Alexy można mówić, kiedy pokrywa laptopa jest otwarta, a komputer jest zablokowany lub w trybie uśpienia. Alexa odpowie błyskawicznie komunikatami wyświetlanymi na dole ekranu.
Aktualizacja materiałów wizualnych inteligentnego domu: wybrane urządzenia Yoga4 oferują znany z aplikacji mobilnej Alexa interfejs do zarządzania urządzeniami domu inteligentnego.

Obsługa różnych języków: do Alexy można mówić w różnych językach bez zmiany ustawień. Obecnie dostępny jest język angielski i niemiecki5.
14-calowy Lenovo Yoga C940 to nowy laptop konwertowalny „2 w 1”, który działa inteligentniej i wygląda atrakcyjniej dzięki całkowicie metalowej obudowie oraz pomysłowym funkcjom, takim jak osłona kamery TrueBlock Privacy, biometryczne uwierzytelnianie z Windows Hello oraz pióro cyfrowe ze schowkiem ładującym i funkcją Windows Ink. Po włączeniu specjalnej funkcji Lenovo Q-Control2 przez naciśnięcie klawisza funkcyjnego i Q komputer działa w inteligentnym trybie chłodzenia, który automatycznie dostosowuje wydajność i optymalizuje żywotność baterii w zależności od zadań. Żywotność baterii została wydłużona w modelu z ekranem FHD do 17,5 godziny6, a w modelu z ekranem UHD do 10,5 godziny.

Kiedy pokrywa laptopa jest otwarta, Alexa odpowiada błyskawicznie na pytania z drugiego końca pokoju4, wyświetlając powiadomienia nawet na zablokowanym ekranie. Procesor Intel Core i7 10 generacji dynamicznie zwiększa rozdzielczość wideo w odtwarzaczu Windows Media Player do Super Resolution3, dzięki czemu obraz na opcjonalnym wyświetlaczu 4K HDR jest wyraźniejszy. To flagowe urządzenie umożliwia korzystanie z szybkiej łączności Wi-Fi 67 i oferuje wyświetlacz z Dolby Vision®9 oraz nowo zaprojektowany obracany soundbar z głośnikami Dolby Atmos Speaker System odtwarzający realistyczny dźwięk w każdym trybie działania komputera. Wygrawerowane wycięcie na kamerę ułatwia otwieranie podwójnie polerowanej pokrywy aluminiowej 14-calowego Yoga C940 w wersji żelaznoszarej i mikowej.

Lenovo Smart Assist, Project Athena i Alexa wzbogacają 14-calowy Lenovo Yoga S740 o inteligentne funkcje oszczędzające czas i ułatwiające życie na co dzień. Imponująco elegancki 14-calowy Yoga S740 z aluminiową obudową i dopasowaną kolorystycznie klawiaturą działa z procesorami Intel® Core™ 10. generacji, umożliwia logowanie się bez użycia rąk za pomocą kamery na podczerwień i jest wyposażony w czujnik ToF. Yoga S740 o przekątnej 14 cali waży zaledwie 1,4 kg i ma zaledwie 18,1 mm w najgrubszym punkcie, dlatego można wygodnie nosić go ze sobą. Jest dostępny z opcjonalnym wyświetlaczem 4K VESA400® HDR z Dolby Vision9 oraz emitującymi fantastyczny dźwięk głośnikami Dolby Atmos Speaker System, a także opcjonalnymi kartami graficznymi NVIDIA® GeForce®. Ulepszony tryb ochrony wzroku zmniejsza zmęczenie oczu powodowane przez emisję światła niebieskiego. Jest to świetne urządzenie dla całej rodziny, a wkrótce zostanie wyposażone w nowe ustawienie przypominające dzieciom o ograniczeniu czasu sesji przed ekranem.

Niesamowita jakość dźwięku z głośników Dolby Atmos Speaker System i niezwykle realistyczny obraz dzięki Dolby Vision9 na 14-calowym ekranie Yoga S740

Niesamowita jakość dźwięku z głośników Dolby Atmos Speaker System i niezwykle realistyczny obraz dzięki Dolby Vision9 na 14-calowym ekranie Yoga S740.
Z dodatkowych inteligentnych funkcji warto wymienić kamerę na podczerwień, która wykrywa nieobecność użytkownika po kilku sekundach i umożliwia automatyczne wylogowanie. Jeżeli podczas oglądania filmu widz odejdzie na kilka minut, komputer wstrzyma odtwarzanie i wznowi je automatycznie po powrocie użytkownika. Podczas wideokonferencji można rozmyć tło, aby nie zaskoczyć rozmówców gościnnym występem kota lub małego dziecka.
Na Yoga S740 można się logować bez używania rąk dzięki kamerze na podczerwień i Windows Hello — wystarczy się uśmiechnąć.

Funkcja Q-Control włącza inteligentny tryb chłodzenia oparty na uczeniu maszynowym. Dostosowuje on automatycznie wydajność i optymalizuje żywotność baterii w zależności od potrzeb użytkownika. 14-calowy Yoga S740 ma baterię o żywotności do 14 godzin z technologią szybkiego ładowania RapidCharge8 (w wersji z opcjonalnym wyświetlaczem FHD). Rozdzielczość wideo można zwiększyć do FHD 1080 w odtwarzaczu Windows Media Player, a do Alexy można mówić z drugiego końca pokoju, nawet kiedy ekran jest zablokowany, aby uzyskać natychmiastowe odpowiedzi przy otwartej pokrywie.

Wąska ramka nowego, 15-calowego Yoga C940 oferuje bardziej kinowe wrażenia dzięki 85-procentowej proporcji ekranu do korpusu

Nowy 15-calowy Lenovo Yoga C940 to najwyższej klasy laptop konwertowalny „2 w 1” z charakterystycznymi detalami wzorniczymi, takimi jak wybrzuszenie kamery z wycięciem na pokrywie, które ułatwia chwytanie, schowek ładujący pióro cyfrowe, osłona kamery TrueBlock Privacy Shutter i funkcja biometrycznego uwierzytelniania na podstawie linii papilarnych Windows Hello, która oferuje bezpieczeństwo i poczucie pewności. Komputer oferuje też szybką łączność Wi-Fi 67, najnowsze funkcje Alexy4 oraz szybszą edycję wideo i zdjęć dzięki procesorom Intel Core 9. generacji. Opcjonalny wyświetlacz 4K VESA400 HDR ma jasność zwiększoną do 500 nitów i jest osadzony w ultrasmukłych ramkach.

Wąska ramka nowego, 15-calowego Yoga C940 oferuje bardziej kinowe wrażenia dzięki 85-procentowej proporcji ekranu do korpusu.
Yoga C940 z innowacyjnym obracanym soundbarem z głośnikami Dolby Atmos Speaker System odtwarza realistyczny dźwięk w trybie laptopa i tabletu. Fantastycznych wrażeń dopełnia wyświetlacz z Dolby Vision9 i podświetlana klawiatura z wygodną częścią numeryczną, a wszystkimi tymi funkcjami można się cieszyć przez nawet 12 godzin6 po jednym naładowaniu (w wersji z ekranem FHD).

Lenovo Yoga S740 (15-calowy) ma procesor mobilny do poziomu Intel Core i9 9. generacji oraz wydajniejszą kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX1650, dlatego ten mobilny laptop w ultrasmukłej obudowie z metalu doskonale nadaje się do pracy wielozadaniowej. Szykowny laptop z imponującymi parametrami wizualnymi, takimi jak 15-calowy wyświetlacz FHD HDR z Dolby Vision9 o jasności 500 nitów, oraz z przemyślanymi detalami, takimi jak osłona kamery TrueBlock Privacy Shutter, ma baterię o wydłużonym czasie działania, dzięki której można z niego korzystać niemal wszędzie. Głośniki Dolby Atmos Speaker System z funkcją Smart Amp emitują krystalicznie czysty dźwięk muzyki i filmów oraz wzmacniają głos i dźwięk multimediów w urządzeniu o smukłej konstrukcji.

Yoga C740 oferuje bezpieczną osłonę kamery TrueBlock Privacy Shutter i wbudowaną funkcję logowania przy użyciu linii papilarnych

Lenovo Yoga C740 w całkowicie metalowej obudowie jest dostępny z ekranem 14- lub 15-calowym i w dwóch eleganckich odcieniach: mikowym i żelaznoszarym. Łagodnie zaokrąglone krawędzie tego eleganckiego komputera konwertowalnego ułatwiają płynne przechodzenie między trybami laptopa i tabletu. To lekkie urządzenie „2 w 1” ma dopasowaną kolorystycznie klawiaturę i inteligentne funkcje, które zaspokajają rzeczywiste potrzeby użytkowników, takie jak osłona kamery TrueBlock Privacy Shutter i bezpieczniejsze logowanie przy użyciu linii papilarnych. Po podniesieniu pokrywy 14-calowego Yoga C740 można rozmawiać z Alexą z drugiego końca pokoju4 i otrzymywać natychmiastowe odpowiedzi, nawet kiedy ekran jest zablokowany.

Oba modele oszczędzają czas, przyspieszając ładowanie baterii na cały dzień przy użyciu funkcji RapidCharge8. Wersja 14-calowa ma baterię wystarczającą na 13 godzin działania6, a 15-calowa — na 15 godzin6. Procesor mobilny do poziomu Intel Core i7 10. generacji oraz głośniki Dolby Atmos Speaker System10 umożliwiają efektywną pracę i rozrywkę kinowej jakości w drodze niezależnie od pory dnia. Model 15-calowy jest dostępny z wyświetlaczami do poziomu dotykowego FHD VESA400 HDR o jasności 500 nitów z Dolby Vision9, a lżejszy model 14-calowy ma dotykowy wyświetlacz IPS FHD.

13-calowy Yoga C640 to najbardziej kompaktowy laptop „2 w 1” Lenovo dla użytkowników indywidualnych

13-calowy Lenovo Yoga C640 łączy w sobie wydajność procesora do poziomu Intel® Core™ i7 10. generacji z kompaktową, przenośną konstrukcją smukłego komputera „2 w 1”, dlatego można z niego swobodnie korzystać w dowolnym miejscu. Zarówno po podłączeniu do zasilania, jak i z dala od gniazdka można łatwo zmieniać tryby działania komputera do pracy i rozrywki dzięki zawiasowi otwieranemu w zakresie 360°. Nowy konwertowalny laptop z opcjonalną ultraszybką łącznością 4G LTE (opcja tylko z Wi-Fi ma opcjonalną łączność Wi-Fi 67) kończy z uzależnieniem od hotspotów i niezabezpieczonych publicznych sieci Wi-Fi podczas podróży, a dzięki zoptymalizowanej wydajności procesora oferuje do 20 godzin6 czasu działania baterii.

Osobista cyfrowa asystentka Cortana4 oferuje błyskawiczną pomoc, reagując na polecenia głosowe, a rozrywkę uprzyjemnia wyświetlacz FHD o szerokim kącie widzenia i skierowane do przodu głośniki oraz technologia Dolby Atmos podczas korzystania ze słuchawek. Oba modele — LTE i tylko z Wi-Fi — działają z systemem Windows 10 Home i są dostępne z opcjonalnym piórem cyfrowym Lenovo12 do szkicowania oraz robienia adnotacji.

Nowe możliwości inteligentnego domu dzięki Lenovo i Asystentowi Google
W trybie nieaktywnym Asystenta Google można między innymi zmienić nowy Lenovo Yoga Smart Tab w piękną ramkę do zdjęć cyfrowych.
Wprowadzając na rynek dwa nowe tablety inteligentne z Asystentem Google: Lenovo Yoga Smart Tab i Lenovo Smart Tab M8, Lenovo po raz kolejny podnosi poprzeczkę w segmencie tabletów z Androidem™ oraz innowacyjnych rozwiązań do inteligentnego domu. Yoga Smart Tab i Lenovo Smart Tab M8 przypadną do gustu każdemu miłośnikowi cyfrowej rozrywki, ale mogą też pełnić funkcję centrum sterowania cyfrowym domem, które nie wymaga używania rąk17. Dzięki trybowi pasywnemu Asystenta Google są to wygodne, oszczędzające czas i nieodzowne urządzenia do współczesnego inteligentnego domu.
Oprócz inteligentnych tabletów Lenovo przedstawia też nowy ekran Lenovo Smart Display 7 z Asystentem Google, który zajmuje minimalną ilość miejsca i pasuje do niemal każdego pomieszczenia w domu.

Lenovo Mirage AR z nowymi przygodami w rzeczywistości rozszerzonej
W ślad za sukcesami Star Wars: Jedi Challenges Lenovo i Marvel zapraszają fanów do świata ulubionych superbohaterów w nowym zestawie MARVEL Dimension of Heroes dostępnym tylko z goglami Lenovo Mirage AR. W nowym zestawie rzeczywistości rozszerzonej działającym ze smartfonem gracze mogą korzystać z mocy sześciu legendarnych superbohaterów Marvela w oryginalnej historii, w której mogą się zmierzyć ze słynnymi antagonistami we własnym pokoju.

ThinkBook — urządzenie specjalnie dla małych i średnich firm
Każde przedsiębiorstwo może dokonać inteligentnej transformacji, ale szczególnie dotyczy to mniejszych, bardziej elastycznych podmiotów ze zmotywowanym i obeznanym z nowymi technologiami personelem. Niedawno zaprezentowana seria ThinkBook to laptopy przeznaczone dla małych i średnich firm oraz użytkowników, którym zależy na prywatności i efektywności kosztowej. Przeznaczone dla pracowników z nowego pokolenia Z ThinkBooki reagują tak dynamicznie jak smartfony.

Dziś Lenovo rozszerza ofertę ThinkBooków i wprowadza do oferty nowe modele ThinkBook 14 oraz ThinkBook 15, które umożliwiają inteligentniejszą pracę i lepszą ochronę danych. Jeszcze więcej pikseli w nowych monitorach Inteligentniejsze technologie wtapiają się w codzienne życie, wprowadzając równowagę do biur domowych oraz pokoi do gry i rozrywki. Dwa nowe monitory Lenovo dla użytkowników indywidualnych z dwoma głośnikami o mocy 3 W nie mają sobie równych. Oba modele minimalizują zmęczenie wzroku, co potwierdza certyfikat TÜV® Rhineland Eye Comfort, a także bezproblemowo działają z podłączonymi urządzeniami, oferują kinowe wrażenia i wyróżniają się stonowanym stylem. Gracze na PC mający karty graficzne AMD docenią technologię Radeon FreeSync™, która eliminuje zacinanie się i rozchodzenie obrazu.

Nasze najnowocześniejsze monitory minimalizują zmęczenie wzroku, co potwierdza certyfikat TÜV Rhineland Eye Comfort.
Ultrasmukły Lenovo Q27q to nowy, wysokiej klasy 27-calowy monitor z wyrazistym ekranem IPS o rozdzielczości QHD, który wyróżnia się łatwą obsługą i niemal całkowitym brakiem ramek z trzech stron. Ten nowoczesny monitor do zastosowań rozrywkowych ma zaledwie 6,9 mm grubości, a pomysłowa podstawka w kształcie klina oraz ergonomiczne rozwiązania robią wrażenie w niemal dowolnym pomieszczeniu. Idealnie nadaje się dla osób spędzających długie godziny przy komputerze (np. pracowników zdalnych i w małych biurach, uczniów i studentów czy projektantów graficznych) i potrzebujących nowoczesnego monitora podłączanego w trybie plug and play, wyglądającego atrakcyjnie, łatwo łączącego się z innymi urządzeniami i wyświetlającego wyrazisty obraz, który nie męczy wzroku.
Prezentujący się efektownie w niemal każdym pomieszczeniu ultrasmukły monitor Lenovo Q27q ma zaledwie 6,9 mm grubości.
Lenovo Q24i to nowy, elegancki, niemal bezramkowy monitor 24-calowy o rozdzielczości FHD. Zwraca uwagę niezwykłą wyrazistością obrazu o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, komfortem długiego oglądania dzięki funkcjom chroniącym wzrok, a także nowym, bardziej stonowanym wyglądem. Doskonale nadaje się dla miłośników seriali i najnowszych gier, a także do pracy nad różnymi projektami. Ma też ultrasmukłą konstrukcję o grubości zaledwie 6,9 mm. Monitor Lenovo Q24i można ustawić w szerokim zakresie kątów nachylenia.
Ten efektowny i opłacalny monitor o przekątnej 23,8 cala przypadnie do gustu użytkownikom nowoczesnych technologii poszukujących ekranu o doskonałej jakości obrazu do strumieniowego oglądania filmów i seriali w salonie, gabinecie czy nawet sypialni.

Monitor usprawniający pracę w firmie
Użytkownicy spędzają przed monitorami wiele godzin, dlatego ich komfort ma wyjątkowe znaczenie. Z monitorem Lenovo ThinkVision™ S28u-10 można łatwo pracować cały dzień dzięki technologiom redukującym migotanie i odblaski, co potwierdza certyfikat TÜV Rheinland Eye Comfort. Rozwiązanie redukujące emisję światła niebieskiego odciąża wzrok, nie pogarszając wierności odwzorowania kolorów, jasności ani efektywności energetycznej. Szybko odłączana, przechylana podstawka zwiększa dodatkowo swobodę korzystania z monitora.

Tylny uchwyt na przewody monitora ThinkVision S28u-10 pomaga zachować porządek na blacie.
ThinkVision S28u-10 przyciąga wzrok profesjonalnym ekranem i oferuje rozbudowane opcje łączności, które zwiększają komfort pracy. Na 28-calowym panelu IPS 4K UHD żaden szczegół nie jest zbyt drobny. Kolory są żywe, jasne i wiernie odwzorowane dzięki ponad 99-procentowej palecie sRGB i 90-procentowej gamie DCI-P3. Monitor ma gniazda HDMI 2.0 i DisplayPort 1.2 umożliwiające łączność w nowoczesnych firmach, a zgodność z uchwytami VESA 100 x 100 mm zwiększa możliwości stosowania monitora ThinkVision S28u-10 w różnych warunkach. Łatwe w użyciu i elastyczne ramię mocujące/stojak VESA oszczędza cenne miejsce na biurku.

Inteligentniejsze usługi z samego źródła
Urządzenia stanowią nieodłączny element współczesnego życia, dlatego użytkownicy potrzebują bezproblemowego i inteligentnego wsparcia technicznego. Najwyższej klasy obsługa klientów Lenovo Premium Care poszerza swój zasięg o 25 nowych rynków. Ten specjalny pakiet obsługi posprzedażnej jest przeznaczony wyłącznie dla użytkowników indywidualnych, których pytania dotyczące oprogramowania lub sprzętu wykraczają poza zakres podstawowej gwarancji. Klienci mogą dzwonić, wysłać e-maile lub rozmawiać na czacie całodobowo oraz korzystać z pomocy techników, którzy rozumieją system Windows i stres wynikający z problemów z łącznością Wi-Fi czy drukarką.

Wszechstronne usługi wsparcia i rozwiązywania problemów Lenovo funkcjonują już w regionach Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Północnej, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji i na innych rynkach, a do końca 2019 zostaną udostępnione na łącznie 36 rynkach, w tym w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Portugalii, Szwecji, Norwegii, Danii, Izraelu, Czechach i Słowacji.

motorola one zoom: Wybierz swoją perspektywę
Nowy, wyróżniający się smartfon z czterema aparatami fotograficznymi motorola one zoom oferuje innowacyjne, satynowane wykończenie ze szkła w przyciągających wzrok barwach i robi doskonałe zdjęcia z każdego punktu widzenia. Wyposażona w 48-megapikselową matrycę aparatu*, technologię Quad Pixel, podwójną optyczną stabilizację obrazu (OIS), tryb nocnych zdjęć (Night Vision), specjalny 8-megapikselowy teleobiektyw oraz 16-megapikselowy obiektyw o ultraszerokim kącie widzenia motorola one zoom wyznacza nowe poziomy możliwości fotograficznych w urządzeniu mobilnym.

Bateria o pojemności 4000 mAh zapewnia użytkownikom energię na dwa dni, a technologia TurboPower™ oferuje dodatkowe godziny działania po zaledwie kilkunastu minutach ładowania*. Efektowny wyświetlacz OLED Max Vision o przekątnej 6,4 cala z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych rozciąga się od krawędzi do krawędzi i wyświetla żywe kolory oraz wyostrzone szczegóły w rozdzielczości Full HD (1080p), dostarczając widzom niesamowitych wrażeń. motorola one zoom to telefon z zaokrąglonymi krawędziami i satynowanym szkłem 3D odpornym na zabrudzenia, dlatego doskonale leży w dłoni i przyciąga wzrok trzema gradientowymi opcjami kolorystycznymi: szarą (Electric Gray), fioletową (Cosmic Purple) i brązową (Brushed Bronze).

moto e6 plus: Większy ekran. Więcej aparatów.
Rodzina moto e to niezawodne smartfony o wysokiej jakości i przystępnej cenie. Nowa moto e6 plus kontynuuje te tradycje, wzbogacając je o piękne wzornictwo. Po raz pierwszy w telefonie moto e dostępny jest system dwóch aparatów fotograficznych obejmujący 13-megapikselowy aparat główny i 2-megapikselowy czujnik głębi do zdjęć portretowych. Na nowoczesne wzornictwo składa się wyświetlacz HD+ Max Vision o przekątnej 6,1 cala oraz cztery efektowne gradientowe wykończenia.

Ceny i dostępność

 • Lenovo Yoga C940 (14-calowy) – 1499,00 EUR (z VAT) – wrzesień 2019 r.
 • Lenovo Yoga C940 (15-calowy) – 1899,00 EUR (z VAT) – październik 2019
 • Lenovo Yoga S740 (14-calowy) – 899,00 EUR (z VAT) – Wrzesień 2019 r.
 • Lenovo Yoga S740 (15-calowy) – 1399,00 EUR (z VAT) – Wrzesień 2019 r.
 • Lenovo Yoga C740 (14-calowy) – 899,00 EUR (z VAT) – Wrzesień 2019 r.
 • Lenovo Yoga C740 (15-calowy) – 899,00 EUR (z VAT) – Wrzesień 2019 r.
 • Lenovo Yoga C640 (13-calowy) – 899,00 EUR (z VAT) – Październik 2019
 • Lenovo Yoga Smart Tab z Asystentem Google – 299,00 EUR (z VAT) – Październik 2019 r.
 • Lenovo Smart Tab M8 z Asystentem Google – 149,00 EUR (z VAT) – Listopad 2019
 • Lenovo Smart Display 7 z Asystentem Google – 129,00 EUR (z VAT) – Grudzień 2019
 • Lenovo Mirage AR z MARVEL Dimension of Heroes – 249,99 USD w USA –  (Materiały MARVEL Dimension of Heroes można bezpłatnie pobrać na kompatybilny smartfon ze sklepu App Store lub Google Play. Star Wars: Jedi Challenges również można pobrać, a bezpłatna aktualizacja umożliwi korzystanie z nowych Uniwersalnych kontrolerów Lenovo Mirage AR). 6 września 2019 r. w Amazon.com i Lenovo.com na zamówienie
 • Lenovo ThinkBook 14 (14-calowy) – 675,00 EUR (bez VAT) – Listopad 2019
 • Lenovo ThinkBook 15 (15-calowy) – 665,00 EUR (bez VAT) – Listopad 2019
 • Monitor Lenovo Q27q (27-calowy) – 299,00 EUR (z VAT) – Wrzesień 2019 r.
 • Monitor Lenovo Q24i (24-calowy) – 169,00 EUR (z VAT) – Wrzesień 2019 r.
 • Monitor Lenovo ThinkVision S28u – 300,00 EUR (bez VAT) – Październik 2019
 • Lenovo Premium Care Ceny zależą od sprzętu, okresu (od roku do trzech lat), lokalizacji geograficznej, dystrybucji i innych czynników. Aby zmienić pakiet pomocy technicznej, użytkownicy indywidualni mogą się skontaktować z lokalnym zespołem sprzedaży. odwiedzić http://www.lenovo.com, wybrać plan z panelu Lenovo Vantage albo zeskanować kod QR eSupport na urządzeniu.
 • moto one zoom – Od 429 EUR – Wrzesień
 • moto e6 plus – Od 139 EUR – Wrzesień

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: