Reklamy

IFA 2019: FIBARO Walli – inteligentne gniazda otrzymały certyfikat VDE

Podczas targów IFA 2019 w Berlinie przedstawiciele FIBARO odbiorą certyfikat VDE przyznany linii gniazd FIBARO Walli. Oznacza to niezależne potwierdzenie najwyższego bezpieczeństwa produktów firmy z Poznania, które umożliwi walkę o pozycję produktu na rynku DACH oraz ułatwi uzyskanie kolejnych certyfikatów w innych regionach świata.

Bezpieczeństwo drogą do przewagi rynkowej

Firma FIBARO za jeden z kluczowych punktów działalności stawia sobie zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania systemu i urządzeń inteligentnego domu. Dlatego od lat w swoich produktach implementuje rozwiązania mające sprostać temu zadaniu. Zaprezentowana na targach CES w Las Vegas, Budma w Poznaniu, MWC w Barcelonie i nagradzana linia gniazd i przełączników FIBARO Walli to kolejne inteligentne urządzenia, które spełniają wymagania norm weryfikowane przez światowe instytuty badawczo-certyfikacyjne. Jednym z najistotniejszych jest właśnie VDE, które przeprowadza niezwykle skrupulatnie tzw. badania typu. Uzyskanie certyfikatu VDE oznacza potwierdzenie najwyższej jakości produktu i umożliwia otwarcie drzwi do niemieckiego rynku inteligentnych urządzeń.

Przyznanie certyfikatów VDE linii produktów Walli to zwieńczenie pracy inżynierów i projektantów FIBARO. Jesteśmy dumni, że nasze urządzenia otrzymały potwierdzenie swojej jakości od jednego z najbardziej skrupulatnych i rygorystycznych instytutów – mówi Tomasz Jankowski, Dyrektor Produktu FIBARO. – Uzyskanie certyfikatu pozwoli na intensywne działania sprzedażowe na rynku DACH – dodaje Jankowski.

Kompletna linia gniazd i włączników

FIBARO Walli to linia inteligentnych i klasycznych gniazd i włączników, która umożliwia utrzymanie spójności stylistycznej w całym domu oraz zapewnia liczne funkcje smart home. Pozwala m.in. na zdalne sterowanie oświetleniem, roletami, podświetleniem drogi ewakuacyjnej, świetlną informacją o zużyciu energii czy innych zdarzeniach, jak na przykład przyjazd zamówionego przez aplikację transportu. Wygląd gniazd i włączników FIBARO Walli jest inspirowany perłą otoczoną ledową obręczą, której kolor można dostosowywać do własnych preferencji. Ponadto urządzenia te pozwalają na zastosowanie szeregu automatyzacji, które pomogą zmniejszyć zużycie energii, a tym samym wysokość rachunków.

Produkty, które otrzymały certyfikaty:

  • Walli Double Switch – FGWTSEU-221
  • Walli Roller Shutter – FGWREU-111
  • Walli Dimmer – FGWDEU-111
  • Walli Outlet – FGWOF-011
  • Walli Outlet (wersja francuska) – FGWOE-011
Reklamy


Categories: Bez kategorii, Gadżety, Rynek, Technologia, Urządzenia sieciowe, Wydarzenia

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: