iiyama – promocja Black or White

Ponieważ początek roku szkolnego często wiąże się z wydatkami, firma iiyama postanowiła przygotować prezent, dla tych, którzy szukają nowego monitora. Wybrane modele oferowane są teraz z rabatem nawet do 200 zł

Czarne czy białe – kupuj taniej

W promocji Black or White dostępne jest pięć modeli monitorów w białej lub czarnej obudowie. Z całą pewnością każdy dobierze model, który będzie mu kolorystycznie pasował do otoczenia. Czemu tylko czarne i białe? Inne barwy są dalekie od ergonomii i w praktyce rzadko się sprawdzają jeżeli monitor ma służyć do pracy.

Z promocji można skorzystać z internetowym sklepie iiyamy, dostępnym pod adresem:

https://iiyama-sklep.pl

Promocja trwa do końca września. Kupując wybrany monitor należy wpisać odpowiedni dla danego modelu kod rabatowy. Wszystkie kody podane są na stronie:

https://iiyama-sklep.pl/content/13-promocja-iiyama-blackwhite

Modele biorące udział w promocji:

ProLite XUB2294HSU-B1/W1

Niewielki monitor o przekątnej 22 cali, z cienką ramką dookoła ekranu. Wyposażony w matrycę VA o rozdzielczości 1920×1080 pikseli i odświeżaniu 75 Hz. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem VGA, oraz 2 złączami USB 2.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: czarny lub biały. Standardowa cena 599 zł. Z kodem BLACKWHITE50 – 549 zł

ProLite XUB2492HSU-B1/W1

Stylowy monitor o przekątnej 24 cali, z cienką ramką dookoła ekranu. Sprawdzi się zarówno w zastosowaniach biurowych, grach jak i digital signage. Wyposażony w matrycę IPS o rozdzielczości 1920×1080 pikseli i odświeżaniu 75 Hz. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem VGA, oraz 2 złączami USB 2.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: czarny lub biały. Standardowa cena 769 zł. Z kodem BLACKWHITE100 – 669 zł

G-MASTER GB2730HSU-B1

Duży monitor z serii Black Hawk przeznaczonej dla graczy. Ma jasną matrycę (300 cd/m2) o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 1920×1080 pikseli wykonaną w technologii TN, z czasem reakcji 1 ms. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu graczowi. Zwłaszcza, że odświeżanie to 75 Hz, a monitor jest wyposażony w technologię Freesync, oraz funkcję BlackTuner. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem VGA, oraz 2 złączami USB 2.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: czarny. Standardowa cena 889 zł. Z kodem BLACKWHITE100 – 789 zł

ProLite B2791HSU-W1

Duży monitor, który choć nie należy do serii dla graczy, doskonale sprawdzi się w takich zastosowaniach.  Cienka ramka otacza jasną (300 cd/m2) matrycę o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 1920×1080 pikseli wykonaną w technologii TN z czasem reakcji 1 ms. Idealnej dla graczy. Matryca odświeżana jest z częstotliwością 75 Hz, a monitor jest wyposażony w technologię Freesync. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem VGA, oraz 2 złączami USB 2.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: biały. Standardowa cena 899 zł. Z kodem BLACKWHITE100 – 799 zł

ProLite XUB2792QSU-B1/W1

Duży monitor o przekątnej 27 cali, z cienką ramką dookoła ekranu. Sprawdzi się zarówno w zastosowaniach biurowych, grach jak i digital signage. Wszędzie tam gdzie potrzebna jest wyższa niż standardowa rozdzielczość ekranu. Monitor wyposażony jest w matrycę IPS o rozdzielczości 2560×1440 pikseli i odświeżaniu 75 Hz. Zastosowana technologia Freesync sprawia, ze docenią go szczególnie gracze. Oprócz złącz HDMI i Display Port dysponuje też złączem DVI, oraz 2 złączami USB 3.0 i wbudowanymi głośnikami. Podstawa umożliwia regulację wysokości położenia ekranu i obrót (pivot). Standardowo dla iiyamy wyposażony jest w system Flicker Free oraz redukcję niebieskiego światła.

Kolor obudowy: czarny lub biały. Standardowa cena 1379 zł. Z kodem BLACKWHITE200 – 1179 zł

Gwarancja

Na wszystkie swoje monitory iiyama udziela 36 miesięcznej gwarancji, czyli o cały rok dłużej niż obliguje do tego prawo. To świadczy o tym, ze firma jest pewna jakości swoich wyrobów. Dodatkowo przy zakupie monitora u autoryzowanego partnera obowiązuje gwarancja zero martwych pikseli przez 30 dni.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: