IFA 2019: Alcatel 3X 2019 – flagowym urządzeniem TCL Communication z potrójną kamerą

TCL Communication zaprezentowało smartfon Alcatel 3X (2019) na targach IFA 2019 w Berlinie. Najnowsze urządzenie w portfolio producenta zamyka ofertę marki Alcatel na rok 2019. Łącząc w sobie bardzo dobrą wydajność, świetne właściwości fotograficzne potrójnego aparatu oraz doskonałe wrażenia wizualne za sprawą ekranu Super Full View jest propozycją, która wyróżnia się na tle bezpośredniej konkurencji. Alcatel 3X (2019) jest kontynuacją idei demokratyzacji technologii, według której dostarczamy najnowsze trendy do urządzeń przystępnych dla większości konsumentów.

Alcatel 3X (2019)

Biorąc pod uwagę obecne trendy, czyli umacnianie się pozycji smartfonów w roli najczęściej używanych aparatów cyfrowych, naturalnym jest, że nasze produkty muszą oferować większą elastyczność i różnorodność w zakresie ilości i kombinacji sensorów” – mówi David Derrida, Product Director w TCL Communication. „Dlatego z przyjemnością przedstawiamy Alcatela 3X (2019), który jest naszym flagowym urządzeniem z potrójną kamerą. Nie tylko pozwala wykonywać przyciągające wzrok zdjęcia i cieszyć się wysoką wydajnością, ale także pozostaje w absolutnie przystępnej cenie”.

Alcatel 3X (2019) to świetne nowe funkcje ubrane w elegancką smukłą obudowę, pokrytą z dwóch stron hartowanym szkłem 2,5D. Na froncie urządzenia główną rolę odgrywa ekran Super Full View 20:9 o przekątnej 6,52” i rozdzielczości HD+. Świetne parametry wyświetlacza uzupełnione zostały doskonałą estetyką wynikającą z wąskich ramek, za sprawą których panel zajmuje aż 89 procent frontu. Sercem tego smartfona jest wydajny ośmiordzeniowy procesor, który ze wsparciem pojemnego akumulatora 4000 mAh, pozwala na wiele godzin płynnej pracy i rozrywki.

Alcatel 3X (2019)

Wyposażony w potrójny, wszechstronny zespół aparatów głównych 16+8+5 Mpix, których podstawowymi funkcjami są efekt bokeh w czasie rzeczywistym, super-szeroki kąt, nocne wideo oraz wykrywanie scen z użyciem algorytmów SI. Alcatel 3X (2019) przeniesie Twoją fotografię cyfrową na wyższy poziom.

Alcatel 3X (2019) został wyposażony w przycisk Asystenta Google. Od uruchamiania aplikacji po korzystanie z wygodnej funkcji Obiektywu Google – Twój osobisty asystent jest gotowy do pomocy w dowolnym miejscu i czasie.

Alcatel 3X (2019)

W Polsce Alcatel 3X (2019) dostępny będzie w wersji z pamięcią 4+64 GB oraz 6+128 GB. Sugerowana cena detaliczna pierwszego wariantu to 649 zł, drugi wyceniony zostanie w  późniejszym terminie. Smartfon oferowany będzie w kolorze czarnym.

źródło:  TCL CommunicationCategories: Rynek, telefon, Wydarzenia

Tags: , , , , , ,

2 replies

  1. Nawet OK. Będziecie go testować? Chętnie go bliżej poznam. Kiedyś Alcatel to były fajne telefony

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: