Clam ANC DGTL – nauszne słuchawki w listopadzie w Polsce, znamy cenę

Jeszcze lepsze odcięcie się od zewnętrznych hałasów za sprawą udoskonaleń w technologii ANC lub zupełnie przeciwnie – wyostrzona słyszalność dźwięków otoczenia za sprawą trybu Ambient Sound, a także atrakcyjny design i nowa kolorystyka – holenderska marka Fresh n Rebel prezentuje nowość – słuchawki Clam ANC DGTL.

“Zwykłe” słuchawki z technologią ANC (Active Noise Cancelling) to za mało – nowy model nausznych, bezprzewodowych słuchawek Bluetooth od Fresh n Rebel – Clam ANC DGTL  – oferuje więcej od swoich poprzedników. Po pierwsze, jeszcze skuteczniejsze niwelowanie hałasów za sprawą Cyfrowej Aktywnej Redukcji Szumów. Po drugie, została w nich dodana funkcja, jaką jest tryb Ambient Sound. Po trzecie – model będzie nieco lżejszy od poprzedników, a do tego dostępny w dwóch nowych kolorach premium.
Fresh n Rebel Clam ANC DGTL

Nie przegap żadnego beatu

Słuchawki Clam ANC DGTL zapewniają wysokiej jakości dźwięk z głębokim basem. Cyfrowa Aktywna Redukcja Szumów umożliwia eliminację większej ilości szumów (dB) niż standardowe ANC, które działa z komponentami analogowymi i przy użyciu tylko jednego mikrofonu wewnątrz każdego nausznika, co pozwala redukować głównie tony niskie. Słuchawki ANC DGTL posiadają mikrofony zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz każdego nausznika; wraz z chipem i izolującym kształtem nakładek na uszy, mikrofony pozwalają niemal całkowicie wyciszyć hałas z otoczenia. W tej sposób zmniejszamy też zasięg częstotliwości dźwięku, nawet zanim hałas dostanie się do naszych słuchawek.

Z kolei dostępny w tym modelu tryb Ambient Sound stanowi odwrotność funkcji z aktywnym wyciszaniem hałasów – pozwala lepiej słyszeć dźwięki zewnętrzne podczas noszenia słuchawek. Co jeszcze wyróżnia Clam ANC DGTL? Kolejna wygodna funkcjonalność – gdy tylko zdejmiemy słuchawki, odtwarzanie muzyki zostanie przerwane, natomiast po ponownym ich nałożeniu muzyka będzie kontynuowana w miejscu, w którym została przerwana. Tego rozwiązania nie posiadały wcześniejsze modele.

Fresh n Rebel Clam ANC DGTL

Inteligentny design, oszałamiający wygląd

Bezprzewodowe Clam ANC DGTL to słuchawki zaprojektowane, aby robić wrażenie. Nowość będzie dostępna w dwóch kolorach premium: chłodnym, stalowo-niebieskim (Steel Blue) oraz klasycznym piaskowym (Silky Sand). Bateria działa do 26 godzin. Za pomocą przycisków z boku słuchawek można sterować muzyką lub asystentem głosowym w telefonie.  Clam ANC DGTL są bardzo wygodne w noszeniu, a to za sprawą nowatorskiego kształtu pałąka i miękkiej tkaniny, z której zostały wykonane oraz dzięki poduszkom pochłaniającym wilgoć. Po skończeniu użytkowania sprzętu, można je złożyć, schować w dołączonym w zestawie etui lub obrócić tak, aby nosić wygodnie na szyi.

Model Clam ANC DGTL będzie dostępny na początku listopada w najlepszym polskich sklepach z elektroniką. Cena – ok. 200 euro.

źródło: Fresh n Rebel

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: