Reklamy

IFA 2019: Garmin z kolekcją zegarków Legacy Hero inspirowaną bohaterami Marvela

Garmin przedstawia serię Legacy Hero, kolekcję dwóch wyjątkowych zegarków GPS, zainspirowanych historiami Kapitan Marvel i Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie. Od haseł wygrawerowanych na kopercie przez bezele ozdobione insygniami postaci – elementy wzornictwa obu modeli nawiązują do bohaterów Marvela. Seria Legacy Hero to jedna z wielu nowości Garmin przedstawionych na targach IFA w Berlinie.

Aby stworzyć te zegarki, Garmin po raz kolejny połączył siły z Marvelem. Kiedy wprowadziliśmy na rynek opaski dla dzieci vivofit jr. 2 z motywami bohaterów Marvela, zdaliśmy sobie sprawę, że rodzice kupujący je byli prawie tak samo podekscytowani produktem jak ich dzieci. Identyfikacja z bohaterami i dążenie do doskonałości, to coś dla każdego, bez względu na wiek. Seria Legacy Hero nawiązuje do tych historii w subtelny, elegancki sposób.” mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Legacy Hero, Captain Marvel

Smartwatch zainspirowany strojem i fotonową mocą Kapitana Marvela ma wysokiej jakości skórzany pasek „Danvers blue”; z jasnozłotą ramką. Widniejące na soczewce insygnium Kree, hasło „Higher, further, faster”, tematyczne tarcze i animacje celów oraz specjalna aplikacja Capitan Marvel Garmin ConnectTM tworzą jedyny w swoim rodzaju zegarek. Ten zegarek pracuje do 7 dni na jednym ładowaniu w trybie smartwatcha, ma wyświetlacz o średnicy 40 mm oraz dodatkową silikonową opaskę w kolorze „Danvers blue”.

Zegarek Legacy Hero, Captain Marvel będzie dostępny wyłącznie na stronie garmin.com w cenie 399.99€.

Legacy Hero, First Avenger

W hołdzie dla Kapitana Ameryki powstał zegarek First Avenger z wysokiej jakości skórzanym paskiem z zamszowym podbiciem wzorowanym na ekwipunku Steve’a Rogersa z lat 40-tych. Granatowe detale, szczotkowany stalowy bezel zwieńczony tarczą Vibranium oraz wygrawerowane na kopercie z hasło „I can do this all day” nawiązują do postaci superbohatera. Ten wyjątkowy zegarek uzupełnia specjalna aplikacja First Avenger Garmin Connect, która oferuje m.in wyjątkowe odznaki, tematyczne avatary i wiele ciekawych dodatków. Zegarek działa do 8 dni w trybie smartwatch, ma 45 mm wyświetlacz i dodatkowy niebieski silikonowy pasek. No i można go nosić na prawej… lub lewej ręce.

 Zegarek będzie dostępny wyłącznie na stronie garmin.com w cenie 399.99€.

Jesteśmy podekscytowani, że dwie najbardziej ikoniczne postaci Marvela zostaną częścią nowatorskiej kolekcji Garmin. Ta specjalna edycja zegarków z duchem Kapitana Marvela i Kapitana Ameryki będzie codziennie przypominać by nigdy się nie poddawać.” mówi Josh Silverman, EVP, Global Product Commercialization, Disney Parks, Experiences and Products.

Poza niezwykłą otoczką, oba zegarki z serii Legacy Hero są naszpikowane inowacyjnymi funkcjami opracowanymi przez Garmin:

  • Funkcje monitorujące zdrowie: zaawansowany pomiar snu na podstawie informacji z pulsoksymetru1, monitorowanie oddechu, pomiar rezerw energii organizmu Body BatteryTM, alerty o nieprawidłowościach w rytmie serca, śledzenie cyklu menstruacyjnego, pomiar poziomu stresu i nawodnienia, ćwiczenia oddechowe i wiele więcej.
  • Wskazówki treningowe: Animowane ćwiczenia siłowe, kardio, jogi i pilatesu wyświetlane na tarczy zegarka. Dodatkowe aplikacje treningowe i anomowane treningi dostępne są w aplikacji Garmin Connect. Co więcej, można stworzyć także własny profil treningowy lub skorzystać z darmowych planów Garmin Coach.
  • Fitness: GPS, nadgarstkowy pomiar tętna2 ElevateTM, 20 wbudowanych aplikacji treningowych i dodatkowe ćwiczenia oddechowe.
  • Powiadomienia: alerty przychodzących połączeń, wiadomości, aktualności z portali społecznościowych, przypomnienia z kalendarza i innych aplikacji3. Użytkownicy telefonów z systemem AndroidTM mogą odpowiadać na wiadomości bezpośrednio z zegarka.
  • Wyjątkowe dodatki w Connect IQ: tarcze z motywami superbohaterów będą publikowane się w sklepie Garmin Connect IQ store. Specjalne dodatki będą dostępne wyłącznie dla serii zegarków Legacy Hero.
  • Music: Pobieraj piosenki i playlisty4 z serwisów streamingowych takich jak Spotify, Amazon Music czy Deezer lub wgraj je bezpośrednio na zegarek.
  • Bezpieczeństwo: Wykrywanie niebezpiecznych zdarzeń (podczas wybranych aktywności3) oraz automatyczne wiadomości3 z bieżącymi informacjami o lokalizacji wysyłane do zdefiniowanych odbiorców.
  • Garmin Pay: płatności zbliżeniowe5, dzięki którym można zostawić karty i gotówkę w domu.
  • Kompatybilność: zegarki z serii Legacy Hero współpracują z większością dostępnych na rynku smartfonów (działających w systemach Android oraz Apple®).

Seria Legacy Hero to najnowsza propozycja marki Garmin skierowana do rozwijającego się rynku fitness.

Zegarki dostępne będą wyłącznie w sprzedaży online na stronie buy.garmin.com/pl

źródło: Garmin

Reklamy


Categories: Bez kategorii

Tags: , , , ,

1 reply

  1. Czy jest dostępny język polski?

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: