Reklamy

HONOR Band 5 – ekspert od monitorowania aktywności niebawem w Polsce

Marka HONOR ogłosiła bardzo dobre wyniki sprzedaży dla HONOR Band 5. Urządzenie wyposażone w kolorowy ekran dotykowy AMOLED 0,95”, całodobowy monitoring tętna, wiele trybów sportowych oraz osiem spersonalizowanych tarcz zegarka niebawem będzie dostępne również w Polsce.

Całodobowe monitorowanie tętna oraz szczegółowa kontrola jakości snu 

Opaska HONOR Band 5 zapewnia 24-godzinne monitorowanie tętna oparte na najnowszej technologii. Dzięki temu każdy użytkownik może śledzić stan swojego zdrowia. Monitor zawiera specjalny alert, dzięki któremu wibruje i miga, aby ostrzegać o przekroczeniu ustalonych limitów.

 

HONOR Band 5 posiada technologię TruSleep, która automatycznie rejestruje fazy snu i monitoruje ich jakość. Obsługiwany przez technologię Huawei AI i certyfikowany przez Centrum Dynamicznych Biomarkerów w Harvard Medical School TruSleep precyzyjnie identyfikuje sześć typowych zaburzeń snu i oferuje ponad 200 spersonalizowanych sugestii dotyczących poprawy jego jakości. W porównaniu z modelami poprzedniej generacji wydajność jest zwiększona o 96,3%.

Wodoodporność i śledzenie postępów treningu

Opaska HONOR Band 5 jest wodoodporna – można z niej korzystać na głębokości do 50 metrów. Dodatkowo rejestruje liczbę ruchów, prędkość, dystans, interwały, spalone kalorie i wskaźnik efektywności pływania dla różnych stylów, co pomaga w śledzeniu postępów.

Band 5 jest niezawodnym towarzyszem różnorodnych form aktywności fizycznej, zarówno tych odbywających się wewnątrz sal sportowych, jak i na świeżym powietrzu. Dzięki niemu można również śledzić treningi oraz zalecenia dotyczące ich poprawy.

Czytelny ekran nawet w słońcu i długi czas użytkowania

Nowoczesny ekran dotykowy oraz bardzo dobra rozdzielczość sprawiają, że dane na wyświetlaczu są łatwe do odczytania – nawet w świetle słonecznym. Jedno ładowanie zapewnia aż 14 dni standardowego użytkowania.

Po sparowaniu ze smartfonem najnowszy model opaski informuje również o połączeniach przychodzących, SMS-ach, e-mailach i powiadomieniach SNS. Funkcja zdalnego sterowania umożliwia robienie zdjęć smartfonem za pomocą jednego kliknięcia. Gdy Bluetooth jest włączony, użytkownicy mogą nawet zlokalizować sparowany smartfon za pomocą funkcji „Znajdź telefon”.

HONOR Band 5 został ukoronowany numerem jeden wśród sprzedawców Flipkart, wyprzedając się w ciągu pięciu dni od uruchomienia sprzedaży w Indiach.

Reklamy


Categories: Bez kategorii, Gadżety

Tags: , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: