Nowości w IPLI – nowy pakiet IPLA PREMIUM, niższe ceny i przedpremiery seriali Telewizji Polsat

Wraz z nadchodzącym jesiennym sezonem w serwisie rozrywki internetowej IPLA wprowadzone zostały zmiany, które sprawiły, że oglądanie ulubionych programów stało się jeszcze przyjemniejsze. Nowy pakiet IPLA PREMIUM zapewnia dostęp do bogactwa serialowych i filmowych treści – premierowych odcinków najnowszych produkcji Telewizji Polsat, setek filmów m.in. z Paramount Play i Sony, a także bajek i rozrywki i to w promocyjnej cenie jedynie 15 zł za miesiąc. Dzięki innym pakietom użytkownicy mogą obejrzeć wszystkie odcinki najnowszego, 14. sezonu znanych i lubianych „Przyjaciółek” oraz serialowej nowości z ramówki Polsatu – „Zawsze warto”. Z kolei pakiety IPLA TV i IPLA HBO dostępne są w niższej cenie, a za pomocą pakietu IPLA BEZ REKLAM możliwe jest wyłączenie reklam z całego serwisu.

Wciąż powiększająca się oferta IPLI wzbogacona została o nowy pakiet IPLA PREMIUM, w którym widzowie znajdą ulubione seriale wcześniej niż w TV oraz tysiące polskich i zagranicznych filmów, w tym kinowe hity, a do tego setki bajek, rozrywka, informacje, publicystyka i treści popularno-naukowe. Wszystko to bez reklam, w jednym wygodnym pakiecie, w promocyjnej cenie 15 zł/mies. W pakiecie znalazły się m.in. seriale oraz programy Telewizji Polsat, które dostępne będą przed emisją w TV, m.in. „Przyjaciółki”, „Zawsze warto”, „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość” i „Nasz nowy dom”, oraz kinowe hity, np. „Pasażerowie” z Jennifer Lawrence i Chrisem Prattem, „Serce nie sługa” z Pawłem Domagałą i Romą Gąsiorowską, „Najlepszy” Łukasza Palkowskiego, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Powidoki” Andrzeja Wajdy czy „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego.

Obejrzyj wszystkie odcinki już dziś!

W IPLI dostępne są również dwa nowe pakiety: „Przyjaciółki – sezon 14” oraz „Zawsze warto – sezon 1” pozwalające obejrzeć wszystkie odcinki obydwu produkcji jeszcze przed premierą TV, w cenie 20 zł za pakiet.

Z jakimi perypetiami przyjdzie tym razem zmierzyć się Indze, Patrycji, Zuzie i Ance? Czy Paweł przeżył katastrofę samolotu, a Anka wygra z nałogiem? Jaka relacja połączy Zuzę z młodszym bratem Janka? Czy Inga wyjdzie za mąż, a w życiu Patrycji i Wiktora w końcu zapanuje spokój? IPLA sprawi, że na odpowiedzi, nie trzeba będzie czekać aż do emisji serialu w TV. Składający się z 12 odcinków pakiet jest już dostępny w sprzedaży, a fani przebojowych „Przyjaciółek” znajdą w IPLI za darmo także wszystkie odcinki pozostałych 13 sezonów.

„Zawsze warto” to najnowsza propozycja Telewizji Polsat. Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati – trzy zupełnie różne kobiety, trzy życia, trzy tajemnice, trzy nierozwiązywalne problemy. Jeden przypadkowy i zarazem dramatyczny wieczór połączy ich losy i splecie z nich coś wyjątkowego – przyjaźń. Pakiet składa się z 12 odcinków oraz materiałów ukazujących kulisy produkcji.

Jesienna ramówka Telewizji Polsat

Wśród świeżych propozycji Telewizji Polsat dostępnych w IPLI znalazły się niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show na świecie – „Love Island. Wyspa miłości” oraz „Ninja Warrior. Polska”, czyli światowy fenomen, w którym uczestnicy muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód.

Po wakacyjnej przerwie powróciły także nowe odcinki seriali i programów doskonale znanych. Czternasta seria przebojowych „Przyjaciółek” po raz kolejny udowodni jak nieoceniona jest siła kobiecej przyjaźni. Do Kazimierza nad Wisłą widzowie zawitają w październiku, oglądając 5. sezon „W rytmie serca”. Z kolei obchodzący 15-lecie serial „Pierwsza miłość” przeniesie do malowniczego Wrocławia i Wadlewa. Mieszczący się na ulicy Ćwiartki ¾ „Świat według Kiepskich” zapewni sporą dawkę humoru i szalonych pomysłów. W 10. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze zawalczy 11 gwiazd. Tylko w IPLI widzowie będą mogli zajrzeć za kulisy i poznać emocje, jakie towarzyszą tancerzom. Elektryzujące show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” po raz kolejny pokaże, jak ośmiu artystów pokonuje swoje ograniczenia i słabości, by wiernie wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. Powiększona ekipa programu „Nasz nowy dom” podczas dwudziestu sześciu odcinków wyremontuje dwa razy więcej domów niż w poprzednich sezonach. W 7. sezonie „Kabaretu na żywo” humor na najwyższym poziomie zapewnią m.in. Kabaret Jurki, Smile, Chyba, Paranienormalni oraz wielu innych.

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowuje materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Są one dostępne w IPLI jako dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów.

Nowe, niższe ceny

IPLA nieustanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i dostosowuje się do potrzeb widzów, pozwalając na jeszcze prostsze, przyjemniejsze i tańsze korzystanie z bogatej oferty serwisu.

  • Pakiet IPLA HBO jest teraz dostępny za 20 zł. Widzowie znajdą w nim pełne sezony kultowych seriali m.in., „Gra o tron”, „Westworld”, „Opowieści podręcznej”, filmowe hity – „Liga sprawiedliwości” i „To” oraz kanały TV: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White (wszystkie w jakości HD).
  • Z kolei pakiet IPLA TV, w którym liczba kanałów wzrosła do 101, a wśród nich są między innymi stacje sportowe (m.in. Polsat Sport HD, Eurosport 1 HD), filmowo-serialowe (m.in. AXN HD, FilmBOX Premium HD), muzyczne (m.in. MTV Polska, Polsat Music HD) czy informacyjne (m.in. Polsat News HD, Superstacja), teraz dostępny jest za 50 zł miesięcznie.
  • Użytkownicy IPLI mogą także skorzystać z pakietu, którego zadaniem jest wyłączenie wszystkich reklam w serwisie – IPLA BEZ REKLAM dostępny jest za 10 zł.

Oglądaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

IPLA zapewnia swoim użytkownikom największą i najbardziej różnorodną bazę legalnych treści, w tym ponad 110 stacji telewizyjnych, transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych, bogatą bibliotekę filmów i seriali, dziesiątki tysięcy materiałów na życzenie o różnorodnej tematyce, bajki, newsy oraz publicystykę. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także na urządzeniach Smart TV. Ponadto widzowie mają możliwość kontynuowania oglądania materiału na innym urządzeniu (opcja Oglądaj dalej) i wygodnego przełączania się między urządzeniami. IPLA ułatwia również wybór tytułów, proponując, dzięki systemowi rekomendacji, treści najlepiej dopasowane do potrzeb i zainteresowań użytkowników.

źródło: Cyfrowy Polsat S.A.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl