Reklamy

IFA 2019: Haier zaprezentował zaawansowane pralki

Na targach IFA 2019, największych targach elektroniki konsumenckiej na świecie, które odbyły się w tym roku w Berlinie, artykuły gospodarstwa domowego dostępne były na wysokim i średnim poziomie.

W przeciwieństwie do tradycyjnych pralek pasowych zaawansowane pralki z silnikiem bezpośredniego napędzania umożliwiają jednoczesne obracanie się wewnętrznego cylindra i silnika. Wewnętrzny cylinder może dzięki temu obracać się nawet o 90 stopni, przez co ubrania i tkaniny traktowane są delikatniej i nie ulegają deformacji.

Tymczasem wszystkie z 20 modeli bezpośrednio napędzanych pralek firmy Haier, które trafią na europejski rynek, to inteligentne rozwiązania sieciowe. Inteligentne pralki Haier automatycznie informują użytkownika, kiedy kończy się detergent. Po przyciśnięciu przycisku użytkownicy przenoszeni są na stronę giganta zakupowego Amazon, gdzie sprzedawanych jest 12 najpopularniejszych marek detergentów.

Jak wykazują dane sprzedaż inwerterowych pralek Haier, które reprezentowane są przez pralki bezpośrednio napędzane, wzrosła od początku roku na rynku europejskim o 110% w porównaniu do roku ubiegłego.

Jako niezbędny element serii produktów domu inteligentnego firmy Haier pralki marki wdzierają się na europejski rynek bardzo szybko, co wspiera firmę w budowie ekosystemu chmury domu inteligentnego i przyspiesza tworzenie inteligentnych scenariuszy prania i pielęgnacji tkanin w Europie.

Innowacyjne produkty nakierowane na scenariusze prania i pielęgnacji to główna strategia firmy Haier w zakresie międzynarodowej dystrybucji pralek.

Na targach IFA 2019 firma Haier zaprezentowała także inne zaawansowane pralki. Na przykład rolkowa pralka Xianhe wyposażona w innowacyjne rozwiązanie ultradźwiękowego prania powietrzem rozkłada krople wody na mikronowe cząsteczki, które przenikają przez otwory między molekułami włókien i ograniczają potrzeby prasowania.
Ponadto niebieski samochód wyścigowy z bezpośrednim napędem zaprezentowany przez Haier na targach IFA także przyciągnął dużo uwagi. Pojazd wyposażony jest w silnik bezpośredniego napędu Haier i przechodzi testy w Nurburgring w Niemczech.

Promocja bezpośrednio napędzanych pralek inteligentnych Haier na rynku europejskim ma wyznaczyć trendy pod względem prania i pielęgnacji tkanin na całym świecie.

Reklamy


Categories: Bez kategorii, Rynek, Sprzęt AGD, Wydarzenia

Tags: , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: