Konkurs na kreatywne wykorzystanie żarówek inteligentnych

Powszechnym już stał się zakup żarówki inteligentnej. Przemawiać na jej korzyść ma cena oraz takie samo wykorzystanie. Jaki jest jednak na wachlarz możliwych scenariuszy, w których żarówka inteligentna będzie grała pierwsze skrzypce. Rusza konkurs na nietypowe zastosowanie inteligentnych żarówek.

SmartDGM L-WT9W1

TECHNOSenior i SmartDGM zaprasza na konkurs, w którym można wygrać inteligentną 9-watową żarówkę LED – L-WT9 LED.

 1. Zadanie konkursowe polega na opisaniu ciekawego zastosowania inteligentnych żarówek, w swoim domu. Od razu informujemy, że ma to być realne zadanie. Mając do dyspozycji inteligentną żarówkę możecie stworzyć scenariusze, dzięki którym będzie ona mogła mieć zastosowanie.
 2. Wszystkie prace konkursowe należy nadsyłać na adres: redakcja@technosenior.pl
 3. Konkurs odbywa się w terminie od 14.09.2019 do 28.09.2019r. do godziny 24:00, a w terminie 7 dni wyłoniony zostanie zwycięzca.
 4. Najbardziej kreatywną odpowiedź nagrodzimy żarówką inteligentną firmy SmartDGM. Więcej na temat żarówki pisaliśmy w recenzji SmartDGM L-WT9W1 – światło pod naszą zdalną kontrolą: Tutaj
 5. Nadesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z oświadczeniem, że praca jest autorstwa właściciela i stanowi jego własność, a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiada wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.
 6. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
 7. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Konkursie wyłącznie za zgodą przedstawiciela ustawowego (tj. rodzica lub opiekunaprawnego), który odbiera dalej zdefiniowaną Nagrodę w przypadku jej wygrania przez osobę niepełnoletnią.
 8. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez uczestnika zgody na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu danych osobowych uczestnika Konkursu, na zasadach określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (w myśl formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn. zm/) w bazie danych osobowych Organizatora konkursu dla celów niniejszego Konkursu oraz dla celów marketingowych, zaś w przypadku wyłonienia ich jako Zwycięzców w Konkursie na opublikowanie swego imienia, nazwiska na liście Zwycięzców, która zostanie podana na profilu na Facebooku i na portalach.
 9. Przystąpienie do Konkursu oznacza wyrażenie zgody przez uczestnika na warunki Konkursu wynikające z niniejszego Regulaminu.
 10. Jeśli Zwycięzca nie zgłosi się i nie poda adresu do wysyłki nagrody w przeciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu, nagroda przepada i przechodzi na inną osobę.
 11. Warunkiem udziału w Konkursie jest wykonanie zadania opisanego w poście konkursowym (zwanym dalej Pracą Konkursową). Prace Konkursowe publikowane są przez uczestników pod postem konkursowym na oficjalnym profilu Sponsora.
 12. Przedstawiciel Organizatora sprawdza zgodność Prac Konkursowych Użytkowników z regulaminem. Jeśli Prace nie spełniają jego warunków, Organizator ma prawo wykluczyć ją z konkursu.
 13. W czasie trwania Konkursu dany Uczestnik może przesłać dowolną liczbę prac.
 14. Każda z Prac konkursowych znajdzie się pod postem konkursowym.
 15. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę ani na inne nagrody rzeczowe. Rezygnacja z części Nagrody oznacza rezygnację z całości Nagrody.
 16. Nagroda zwycięzcy konkursu zostanie wysłana na podany adres nagrody za pośrednictwem kuriera. Z zastrzeżeniem, że wysyłka nagród możliwa jest tylko na terenie Polski.
 17. Organizator nie jest odpowiedzialny za niedostępność Konkursu wskutek problemów z przesyłaniem danych, ani też nie gwarantuje, że strony sieci Web będą wolne od zakłóceń lub błędów. Organizator nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych lub uszkodzenia podczas lub po transmisji.
 18. Dodatkowe informacje o Konkursie można uzyskać pisząc na adres e-mail: redakcja@technosenior.pl

3 myśli na temat “Konkurs na kreatywne wykorzystanie żarówek inteligentnych

 • 28 września 2019 o 08:03
  Permalink

  Inteligentną żarówkę wykorzystanym w przedpokoju. Od godzin porannych do wieczornych oświetlała by pomieszczenie intensywnym światłem. W godzinach nocnych o określonych porach ustawiła bym automatyczne włączanie delikatnym światłem z uwagi na systematyczne wstawanie córki na „nocne siku” – i tu byłby ratunek – nie było by już „mama siku, oświeć światło” – córka będzie miała ułatwioną drogę a ja spokojniejszą noc… A od wczesnego poranka, znów mocne intensywne światło, by łatwiej było wstać po krótkiej nocy na nogi..

  Odpowiedz
 • 28 września 2019 o 07:52
  Permalink

  Taka inteligenta żarówka sprawdziła by się w moim salonie – wczesnym rankiem gdy jest jeszcze ciemno podczas śniadania oraz wieczorem przy rodzinnej kolacji światło byłoby mocne, intensywne a po skończonym posiłku i położeniu córki spać zamieniłabym natężenie na delikatne, ciepłe, by móc razem z mężem posiedzieć przy lampce wina i pobyć razem po całym ciężkim dniu. I do tego wystarczyła by jedna inteligentna. żarówka

  Odpowiedz
 • 22 września 2019 o 15:00
  Permalink

  Prawdę mówiąc, to podobna żarówka jest już u mnie w domu. Pomijając własną, to tę prezentowana pewnie wykorzystałbym nie tylko do oświetlenia pomieszczenia, ale użyłbym jako alarm. Czy to do pobudki o odpowiedniej godzinie kiedy próbuje wstać. Bo przy zapalonym świetle łatwiej jest podnieść się z łóżka. Albo będąc w pracy, dość często pracuje na zmiany, mógłbym spłoszyć potencjalnych złodziei, zapalając ją przez internet, albo wcześniej ustawić w aplikacji, o której ma się włączać lub wyłączyć.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: