Reklamy

Przed nami druga edycja Festiwalu Fotografii Mobilnej Yes, I’m Mobile. myPhone partnerem głównym

Trzy dni spotkań fanów „smartfonowej fotografii”, prelekcje, wystawy i warsztaty – te i wiele więcej atrakcji czekają na uczestników Festiwalu „Yes, I’m Mobile II”. Wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu w weekend 27-29 września, a myPhone – znana polska marka telefonów, ponownie wspiera jego organizację.

Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Mobile Photo Trip, po sukcesie pierwszej edycji Festiwalu, przygotowali kolejną odsłonę wydarzenia z jeszcze większym rozmachem. Znów udało się zebrać grupę ciekawych ekspertów (m.im. Mariusz Stachowiak, Adrian Werner, Rafał Kułakowski) – fotografów oraz przedstawicieli lokalnych społeczności z Instagrama, a także przygotować liczne atrakcje towarzyszące. Wśród nich m.in.: repertuar kinowy o tematyce fotograficznej, warsztaty z fotografii mobilnej dla dzieci, a także spacery foto. O rozwoju i randze wydarzenia niech świadczy także fakt, że główne punkty programu odbywają się w DCF – Dolnośląskim Centrum Filmowym, a partnerem wydarzenia ponownie jest marka myPhone.

W efekcie najmłodsi uczestnicy warsztatów pod okiem Damiana Kostki nauczą się jak zrobić portret i bawić się kompozycją, a wszystko to na prostych w obsłudze smartfonach myPhone FUN LTE. Ponadto, wszyscy: profesjonaliści, a także amatorzy, którzy rozpoczynają swoją przygodę z fotografią, będą mieli okazję wziąć udział w spacerze fotograficznym z myPhone. Każdy uczestnik będzie miał szansę uwiecznić najpiękniejsze zakątki Wrocławia modelem City 2. Na autora najciekawszego zdjęcia spaceru producent przewidział nagrodę w postaci tego smartfonu.

Zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z ubiegłorocznego spaceru z myPhone.

Organizatorem Festiwalu Fotografii Mobilnej jest Stowarzyszenie Mobile Photo Trip. Udział w spotkaniach i warsztatach jest bezpłatny, ale na wybrane atrakcje obowiązuje rejestracja online. Zapisy na spotkania są już otwarte. Program i szczegóły znajdują się na stronie organizatora: www.mobilephototrip.com oraz na facebooku:

www.facebook.com/events/701418470217163/ i na www.myphone.pl/myphone-partnerem-festiwalu-fotografii-mobilnej/

źródło: mPTech

Reklamy


Categories: Aplikacje, Konkursy, Rozrywka 50+, Rynek, telefon

Tags: ,

1 reply

  1. Fajny ukłon w stronę młodych użytkowników ze strony firmy, myPhone fun lte jest odpowiednim początkiem dla małych fotografów 🙂

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: