Oto nowe smartfony Apple – iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max

Dziś ruszyła sprzedaż najbardziej wyczekiwanych urządzeń Apple na rynku mobilnym. W składzie najnowszych urządzeń koncernu z Cupertino znalazły się trzy flagowe modele marki. Wśród nich pojawiła się podstawowa wersja iPhone 11 oraz dwie mocniejsze wersje iPhone 11 Pro a także iPhone 11 Pro Max.

Oto iPhone 11, ma dwa aparaty, obiektyw ultraszerokokątny i Tryb nocny. Wydajną baterię. Sześć nowych kolorów. Oraz A13 Bionic – najszybszy czip w historii. Urządzenie zostało wyposażone w 6.1 calowy panel LCD Liquid Retina HD o rozdzielczości 1792×828 pikseli. Smartfon obsługuje również opcję True Tone dostosowując barwę wyświetlanego światła w zależności od warunków w jakich się znajduje, dzięki czemu minimalizuje zmęczenie powstałe na skutek niebieskiego światła. Przód i tył został wykończony najmocniejszym szkłem, jakie kiedykolwiek stosowano w smartfonach marki.  Mocną stroną urządzenia jest również jego podwójny aparat.  iPhone 11 otrzymał tylko dwie soczewki – główny 12 MP z optyczną stabilizacją obrazu OIS, drugą soczewką jest obiektyw szerokokątny również 12 MP o polu widzenia 120 stopni.  Smartfon otrzymał również ulepszony tryb nocny, aktywuje się gdy sensor wyczuje słabe warunki oświetleniowe. Na przodzie iPhone’a 11 umieszczono pojedynczy aparat o rozdzielczości 12 MP z funkcją nagrywania wideo w 4K i w trybie zwolnionego tempa.

iPhone 11 Pro ma trzy obiektywy: ultraszerokokątny, szerokokątny, teleobiektyw. Tryb nocny. Do dyspozycji dostajemy potrójny aparat główny 3x 12MP z obiektywem: szerokokątnym, ultraszerokokątnym oraz teleobiektywem. Soczewki wsparte są uczeniem maszynowym, które w inteligentny sposób pozwala wyłuskać z fotografii nawet najmniejsze detale. Zadbano tu także o udoskonalony tryb nocny i portretowy i wideo 4K przy prędkości 60 kl./s. Super Retina XDR. A13 Bionic. Do 5 godzin dłużej na baterii. Apple postawiło także na ulepszone FaceID, ładowanie bezprzewodowe, superszybkie ładowanie 18W i zabezpieczyło sprzęt przed wpływem pyłu i wody, co potwierdza certyfikat IP68. Smartfony pracują na iOS 13 z trybem ciemnym, narzędziami do edycji zdjęć i wideo oraz nowymi funkcjami ochrony prywatności.

 

One thought on “Oto nowe smartfony Apple – iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max

  • 20 września 2019 o 15:21
    Permalink

    Przyznać się kto kupuje?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: