Premiera nowych urządzeń Xblitz dla kierowców

W przyszłym tygodniu na rynek wkraczają dwa nowe urządzenia marki Xblitz – Xblitz G250 oraz Xblitz G650. Obydwa te urządzenia są uchwytami na telefon, wykorzystywanymi w samochodach.

Xblitz G250

Xblitz G250 jest montowany na płaskiej powierzchni za pomocą przyssawki, na której znajduje się warstwa żelu, pozwalająca jej przylegać nawet do nierównych powierzchni jak np. porowata powierzchnia deski rozdzielczej. Do utrzymania telefonu w miejscu wykorzystuje magnesy. Specjalną, metalową płytkę dołączoną w zestawie należy umieścić na obudowie naszego urządzenia, by te mogło przylegać do uchwytu. Dodatkowo, Xblitz G250 posiada teleskopowe ramię, dzięki któremu możemy regulować odległość, w jakiej znajduje się od nas telefon. Obrotowa głowica urządzenia pozwoli nam również na ułożenie komórki w wygodnej dla nas pozycji.

Xblitz G650

Xblitz G650 również jest montowany za pomocą przyssawki z warstwą żelową, która pozwala jej przylegać do nierównych powierzchni. Zamiast uchwytu magnetycznego, posiada plastikowy uchwyt wyposażony w sensor zbliżeniowy. Gdy zbliżymy do niego telefon, skrzydełka mocujące otworzą się, pozwalając nam umieścić komórkę na miejscu. Podtrzymywany na plastikowym ramieniu uchwyt może również bezprzewodowo uzupełnić baterię naszego urządzenia, jeśli wspiera ono funkcję ładowania indukcyjnego. Jeśli nasz telefon jest starszym modelem, dolny uchwyt Xblitz G650 zaprojektowano tak, by bez problemu można było podłączyć przewód zasilający do umieszczonego w nim aparatu telefonicznego.

Prezentacja Xblitz G250: Tutaj

Prezentacja Xblitz G650: Tutaj

Obydwa z tych produktów można nabyć już w poniedziałek i wtorek na  https://xblitz.pl/pl/37-uchwyty-samochodowe

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: