Spadają ceny profesjonalnych drukarek 3D

Profesjonalne drukarki 3D teraz znacznie taniej na polskim rynku – 3DGence na stałe obniża ceny i otwiera swój sklep internetowy

3DGence, polski producent profesjonalnych drukarek 3D, firma której właścicielem jest Michał Sołowow, obniża ceny swoich urządzeń. 3DGence DOUBLE P255 będzie tańsza o 3 500 zł, a 3DGence ONE o 2 850 zł. Drukarki 3D będą dostępne w nowym sklepie internetowym producenta.

Wiele polskich przedsiębiorstw produkcyjnych zastanawia się nad zasadnością wdrożenia technologii druku 3D do swoich procesów. Przeznaczone do zastosowań przemysłowych drukarki 3D oznaczają zazwyczaj duży wydatek. Nie każda firma chce go ponosić, dopóki nie przekona się, jakie mogą być realne korzyści z zastosowania drukarki 3D. Firma 3DGence zdecydowała się obniżyć ceny swoich dwóch urządzeń, aby dać możliwość przetestowania profesjonalnego druku 3D przedsiębiorstwom, które nie są pewne inwestycji w przemysłowe rozwiązania.
– Dobrym rozwiązaniem jest wybranie na sam początek urządzenia z segmentu profesjonalnego. Takie drukarki 3D charakteryzują się węższym zakresem zastosowań i mniejszą liczbą funkcji, gwarantują jednak bardzo dobrą jakość druku i pozwalają firmom zweryfikować opłacalność inwestycji przed zakupem większego i droższego urządzenia – tłumaczy Mateusz Sidorowicz, Marketing Manager z 3DGence.

Profesjonalne drukarki 3D działające w technologii FDM z tego segmentu wyposażone są w autokalibrację, łatwo wymienne głowice, posiadają stabilną konstrukcję opartą na śrubach kulowych i podgrzewany obszar roboczy. To właśnie te cechy pozwalają osiągnąć wysoką dokładność wymiarową wydruków oraz niskie koszty eksploatacji i bezawaryjną pracę.

Profesjonalne drukarki 3D to doskonałe urządzenia do zwiększania efektywności procesów produkcyjnych. Choć głównym obszarem działalności 3DGence jest sprzedaż drukarek 3D z serii INDUSTRY przeznaczonych do zastosowań przemysłowych, wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest przetestowanie możliwości druku i uzyskanie jak najniższym kosztem wysokiej jakości wydruków. To dlatego wprowadziliśmy znaczne obniżki cen dwóch naszych urządzeń z segmentu profesjonalnego. To ukłon w stronę naszych klientów, którzy chcą sprawdzić jakość druku 3D w profesjonalnym wydaniu w mniejszej skali – mówi Karol Kula, Sales Director w 3DGence.

3DGence wprowadziła do sprzedaży bezpośredniej takie modele jak 3DGence DOUBLE P255, który można nabyć już za 9 499,00 zł netto, oraz 3DGence ONE, dostępny za 7 399,00 zł netto. Dodatkowo w sklepie internetowym pod adresem https://sklep.3dgence.com/ można kupić kompatybilne z tymi drukarkami certyfikowane materiały oraz wszelkie akcesoria potrzebne do druku, w tym głowice czy komory.

Zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu internetowego, ponieważ chcemy ułatwić przedsiębiorstwom produkcyjnym zakup profesjonalnej drukarki bezpośrednio od samego producenta. Jako 3DGence znamy najlepiej swoje maszyny, więc możemy zagwarantować pełne wsparcie przedsprzedażowe, ale także support i serwis. Wiemy, jak ważne jest wsparcie techniczne i cieszymy się, że możemy je teraz zapewnić wszystkim naszym klientom – mówi Mateusz Sidorowicz, Marketing Manager w 3DGence.

Zakup profesjonalnej drukarki 3D to niejedyny sposób na sprawdzenie opłacalności inwestycji w druk 3D. Na pytanie, czy druk 3D przyniesie firmie produkcyjnej korzyści, odpowiedzą także specjaliści 3DGence, którzy mogą przeprowadzić bezpłatny audyt technologiczny w każdym zainteresowanym przedsiębiorstwie. Dzięki audytowi firmy dowiedzą się, w jakich procesach mogą zastosować technologię druku 3D, zwiększając tym samym swoją konkurencyjność na rynku.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: