Seeya – lokalizator od Telematics Technologies teraz w wersji premium

Obecna od kilku miesięcy na polskim rynku aplikacja Seeya do lokalizowania bliskich wzbogaciła się właśnie o wersję premium. Usługa jest dostępna obecnie w Polsce, na Ukrainie i w Rosji.

Seeya to aplikacja na telefony z Androidem, działająca jak lokalizator GPS. To rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy chcieliby wiedzieć gdzie są ich bliscy – dzieci, znajomi, rodzice, a także dla osób, których denerwują ciągłe telefony z pytaniami „gdzie jesteś?”.
W darmowej wersji aplikacja pozwala na obserwowanie lokalizacji jednej osoby oraz udostępnianie swojej lokalizacji trzem osobom. Wersja premium, która jest dostępna po wykupieniu subskrypcji, rozszerza możliwości aplikacji. Pozwala na obserwowanie do pięciu osób jednocześnie, odświeżanie lokalizacji na żądanie bez ograniczeń oraz udostępnianie swojej lokalizacji bez żadnych limitów. Płatna wersja zwiększa też częstotliwość automatycznego odświeżania pozycji GPS lokalizowanej osoby do 5 sekund. W wersji darmowej informacje te są aktualizowane rzadziej – co minutę. Dodatkowo Seeya umożliwia nawigowanie do pozycji obserwowanej osoby w zewnętrznej aplikacji nawigacyjnej. Wersja płatna jest także pozbawiona reklam.
Teraz taniej
Wraz ze startem sprzedaży w Google Play, Seeya Premium jest dostępna w promocyjnej cenie 14,99 zł. Cena regularna to 16,99 zł za miesiąc. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup w cenie promocyjnej, będą płacić za usługę obniżoną kwotę także po zakończeniu promocji.
– Rozszerzona wersja aplikacji powstała przede wszystkim z myślą o osobach, które chcą na bieżąco czuwać nad bezpieczeństwem swoich bliskich – niezależnie od tego, czy są to ich dzieci, partnerzy czy starsi rodzice. Aplikacja świetnie sprawdzi się w przypadku rodzin, umożliwia bowiem komfortowe obserwowanie lokalizacji kilku osób jednocześnie. Osobom, które chcą korzystać z aplikacji sporadycznie, w zupełności wystarczy wersja darmowa – tłumaczy Adam Bąkowski, prezes zarządu Telematics Technologies, producenta aplikacji Seeya.
Polska to nie jedyny rynek, na którym aplikacja jest dostępna. Mogą korzystać z niej także mieszkańcy Ukrainy i Rosji, a niebawem aplikacja zostanie udostępniona także w kolejnych krajach.
Jak działa aplikacja?
Wystarczy jedno kliknięcie, aby udostępnić swoją lokalizację wybranym osobom poprzez SMS, e-mail czy aplikacje takie jak Messenger, WhatsApp, Skype, Hangouts itp. Aby obserwować udostępnioną pozycję nie trzeba mieć nawet zainstalowanej aplikacji – link z lokalizacją drugiej osoby na mapie można wyświetlić w serwisie www z poziomu przeglądarki.
Seeya umożliwia również osobie wysyłającej swoją lokalizację wskazanie czasu, przez jaki aplikacja będzie udostępniać jej pozycję (np. tylko przez godzinę). Współdzielenie lokalizacji można w każdym momencie wyłączyć.
źródło:  NaviExpert

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: