Spotify: Ulubione na okrągło oraz Powtórka z ulubionych

Spotify dostarcza użytkownikom wiele wygodnych sposobów na słuchanie i odkrywanie muzyki. W zależności od zapotrzebowania, aplikacja oferuje zestawy zaprogramowane przez ekspertów muzycznych lub spersonalizowane listy odtwarzania dopasowujące się do konkretnego słuchacza. Aby połączyć to co użytkownik zna i lubi z wygodą, Spotify prezentuje dwie nowe playlisty, Ulubione na okrągło oraz Powtórka z ulubionych, które przypomną znane i lubiane przez użytkownika utwory.

Do istniejących playlist Spotify, takich jak Odkryj w tym tygodniu, dla poszukujących nowych doznań, Radar Premier, pozwalający być na bieżąco z trendami, czy przywołującej letnią nostalgię, Letnie muzyczne wspomnienie, dołączają dwie nowe, pozwalające cieszyć się utworami, które najczęściej były odtwarzane w przeszłości. Już od dziś w aplikacji dostępne są listy Ulubione na okrągło oraz Powtórka z ulubionych.
 
Ulubione na okrągło – muzyka, której słuchasz bez przerwy
Playlista Ulubione na okrągło została stworzona, by użytkownik mógł cieszyć się spersonalizowanymi utworami, które były najczęściej grane w ciągu ostatnich 30 dni. Playlista łączy różnych wykonawców oraz gatunki, dlatego każde jej włączenie gwarantuje niepowtarzalne przeżycia.
Powtórka z ulubionych – odkryj ponownie muzykę, którą grałeś
Powtórka z ulubionych to z kolei świetny sposób na przypomnienie sobie tych piosenek, które użytkownik odtwarzał ponad miesiąc temu. Podobnie jak w przypadku Ulubione na okrągło na playliście znajdą się miks artystów, nastrojów oraz gatunków.
Aby piosenka została uwzględniona na jednej z playlist musi zostać odtworzona przez użytkownika minimum 2 razy: na przestrzeni 30 dni (Ulubione na okrągło) lub na przestrzeni 31-90 dni (Powtórka z ulubionych). Utwór może znaleźć się tylko na jednej z dwóch list. Aktualizacja list następuje automatycznie co 5 dni.
Nie możesz się doczekać, aby odtworzyć utwory najczęściej przez Ciebie słuchane? Poznaj dwie playlisty, które już teraz są dostępne dla użytkowników wersji bezpłatnej oraz Premium na całym świecie w zakładce Wybitnie Twoje. Sprawdź, czy Twoja playlista pokrywa się z 10 najczęściej powtarzanymi utworami na całym świecie:
1. “Señorita” – Camila CabelloShawn Mendes
2. “China” – Anuel AADaddy YankeeJ BalvinKAROL GOzuna
3.  “Ransom” – Lil Tecca
4. “Goodbyes (Feat. Young Thug)” – Post MaloneYoung Thug
5. “boyfriend (with Social House)” – Ariana GrandeSocial House
6. “Beautiful People (feat. Khalid)” – Ed SheeranKhalid
7. “Dance Monkey” – Tones and I
8.  „How Do You Sleep?” – Sam Smith
9. “Lalala” – Y2Kbbno$
10. “Lover” – Taylor Swift
źródło: Spotify

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: