Elgato HD60 S+ – premiera nowej karty do przechwytywania obrazu z gier

Elgato, lider w branży sprzętu i oprogramowania dla twórców materiałów cyfrowych, wprowadził do sprzedaży kartę do przechwytywania obrazu HD60 S+. Premierowy produkt Elgato pozwala bezproblemowo grać w gry w standardzie 4K60FPS HDR10, a jednocześnie strumieniować lub rejestrować przebieg rozgrywki z jakością 1080p60 HDR10. HD60 S+ ułatwia konfigurację i streaming dzięki wykorzystaniu prostego połączenia USB 3.0. Dodatkowo, to zewnętrzne urządzenie jest w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi aplikacjami do transmisji strumieniowych, takimi jak OBS Studio, Streamblabs OBS czy XSplit.

Elgato HD60 S+

Karta HD60 S+, stanowiąca rozwinięcie niezwykle popularnego modelu HD60 S, umożliwia przepuszczanie obrazu 4K60 HDR10 bez opóźnień. Ponadto, oferuje wbudowaną funkcję zmniejszania parametrów wideo na potrzeby streamingu na dowolnej platformie w standardowej w branży jakości HD 1080p60 oraz nagrywa materiał z jakością 1080p60 HDR10 na dysku twardym. HD60 S+ wykorzystuje też technologię Instant Gameview o ultraniskim poziomie opóźnień, która umożliwia doskonałą synchronizację sygnału gry, mikrofonu, kamery internetowej i innych źródeł. Premierowa karta to idealna propozycja dla twórców materiałów cyfrowych, którzy chcą pozyskać więcej widzów na platformach Twitch, YouTube, Facebook Gaming czy Mixer.

W pełnym wykorzystaniu potencjału HD60 S+ pomaga wszechstronne oprogramowanie Elgato 4KCU oferujące specjalne funkcje. Flashback Recording umożliwia zapisywanie retroaktywne przy użyciu wygodnych elementów sterujących w stylu znanym z nagrywarek wideo, a za pomocą opcji Live Commentary można nagrywać dźwięk z mikrofonu jako osobną ścieżkę. Wszystkie dostępne narzędzia pomogą niezależnie korygować rejestrację rozgrywki oraz dźwięk z gry i z mikrofonu podczas postprodukcji, aby tworzyć lepiej przygotowane, bardziej profesjonalne materiały. W przeciwieństwie do innych programów, 4KCU umożliwia nagrywanie głębi kolorów HDR10 oraz korzystanie z zaawansowanych formatów plików, dzięki którym można łatwo i niezależnie aranżować nagrania wideo i audio z gry oraz mikrofonu w ulubionym edytorze wideo.

Dostępność, gwarancja i ceny
Karta Elgato HD60 S+ jest już dostępna w sprzedaży w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy Elgato. Premierowy produkt kalifornijskiego producenta jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta oraz pomocą techniczną firmy CORSAIR i Elgato.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: