UPC Polska partnerem strategicznym Festiwalu Cyfryzacji

Już 1 października rusza pierwszy Festiwal Cyfryzacji, czyli największa inicjatywa technologiczno-edukacyjna w Polsce. Jednym z jej partnerów strategicznych jest UPC Polska. Podczas 10-dniowego festiwalu odbędzie się szereg wydarzeń poświęconych nowym technologiom i cyfryzacji, w tym ogłoszenie laureatów 6. edycji programu UPC Polska THINK BIG: Grow Smarter, który wspiera innowacyjnych przedsiębiorców i innowatorów społecznych.

logo_color-01.png
Podczas uroczystej gali 1 października poznamy zwycięzców programu UPC Polska THINK BIG: Grow Smarter, w 4 kategoriach: Think Transformation (dla rozwiązań wspierających transformację cyfrową firm) oraz Think Customer (rozwiązania, które przynoszą wartość dodaną klientom indywidualnym i biznesowym). Oprócz tego, w kategorii społecznej Think Social, której wyłącznym partnerem jest Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju, nagrodzone zostanie rozwiązanie, które w oparciu o nowe technologie odpowiada na wyzwania społeczne w takich obszarach, jak: edukacja, środowisko, wykluczenie cyfrowe i kultura. Dodatkowo, wraz z Fundacją Digital Poland, wręczone zostanie wyróżnienie dla korporacji za najbardziej inspirującą transformację cyfrową.
Think Big Grow Smarter.png
W trakcie 10 dni festiwalu odbędzie się blisko 30 wydarzeń, podczas których uczestnicy będą mogli nie tylko zobaczyć najnowsze technologie, ale przede wszystkim zrozumieć, jak działają. Świat nowych technologii jest dla wszystkich, którzy chcą być jego częścią, a Festiwal Cyfryzacji to okazja na zdobycie nowych cyfrowych umiejętności i aktualizację wiedzy. 10 października, ostatniego dnia Festiwalu Cyfryzacji, odbędzie się pierwszy w Polsce Digital Summit – konferencja będąca nową platformą współpracy i wymiany poglądów między biznesem, światem nauki, politykami oraz liderami opinii na temat cyfryzacji polskiej gospodarki i społeczeństwa oraz rekomendacji dla budowy ekosystemu innowacji w Polsce. W jej trakcie zaprezentowany zostanie raport „Technologia w służbie społeczeństwa. Czy Polacy zostaną społeczeństwem 5.0?”

UPC Polska od lat inwestuje w gigabitowy internet oraz innowacyjne rozwiązania, które pozwalają klientom w pełni wykorzystać świat cyfrowy, stwarzają nowe możliwości dla przedsiębiorców oraz wspierają rozwój gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego. W dalszym ciągu wspieramy przedsiębiorców poprzez program Think Big: Grow Smarter, który pomaga im rozwijać się w cyfrowym świecie, a także przyczynienia się do pozytywnych zmian społecznych. Naszą ambicją jest uwolnienie potencjału nowych technologii dla klientów, obywateli i firm, dlatego jesteśmy dumni z bycia partnerem strategicznym Festiwalu Cyfryzacji. – Robert Redeleanu, CEO UPC Polska

Więcej o Festiwalu Cyfryzacji:
https://festiwalcyfryzacji.pl/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: