Reklamy

Zhiyun prezentuje SMOOTH-Q2 Mobile Gimbal

Zhiyun, światowy lider w produkcji gimbali, z przyjemnością ogłasza oficjalną premierę ultralekkiego, kieszonkowego mobilnego gimbala SMOOTH-Q2. Po sukcesie kampanii Kickstarterowej, która spotkała się z wielkim zainteresowaniem i satysfakcją wśród klientów, Zhiyun prezentuje SMOOTH-Q2.

Dzięki kampanii Kickstarterowej i wprowadzeniu na rynek SMOOTH-Q2 posiadacze telefonów odkryli w sobie nowe pokłady kreatywności. SMOOTH-Q2 pozwala nie tylko na bycie bardziej kreatywnym ale także na zmianę zwykłego smartfona w profesjonalny aparat fotograficzny w zaledwie kilka sekund.

Smooth Q2 nie jest zwykłym gimbalem – jego wyjątkowość polega na wytrzymałości obudowy, 17-godzinnym czasie pracy na bateriach, oraz porcie micro USB, który działa jak power bank. SMOOTH-Q2 bez problemu łączy się aparatem fotograficznym w systemie iOS i Android. Używając naszego nowego produktu będziesz mógł wykonać ujęcia na miarę prawdziwego twórcy filmów- timelapse, vertigo shot, śledzenie obiektów czy panoramę. Pełnozakresowy tryb POV i funkcje trybu wirowego pozwalają stworzyć własny, niepowtarzalny styl filmowania.

ZHIYUN SMOOTH-Q2 Mobile Gimbal

Jak wspomniano w kampanii Kickstarter oraz w materiałach promocyjnych online, SMOOTH-Q2 oferuje intuicyjny wskaźnik trybu pracy LED, pięciostopniowy joystick do szybkiego przełączania trybu pracy, przycisk nagrywania zdjęć/wideo oraz obsługę akcesoriów z otworem na śruby o średnicy ¼ cala. Gimbal SMOOTH-Q2 to kompaktowe u lekkie narzędzie wykonane ze stopu aluminium, które charakteryzuję się zwiększoną wydajnością silnika, niezawodnością i trwałością.

SMOOTH-Q2 jest prawdziwym towarzyszem twórców wideo i niezbędnikiem każdego, kto poszukuje stabilnego i innowacyjnego urządzenia do rejestrowania wyjątkowych ujęć i filmów akcji bez drgań czy rozmycia. Zarejestruj wyjątkowe chwile wraz z gimbalem SMOOTH-Q2 firmy Zhiyun. Używając SMOOTH-Q2 nudne materiały filmowe staną się przeszłością.

Cena i dostępność
Produkt Smooth Q2 jest dostępny w proponowanej cenie: 699 PLN w sieci sklepów Komputronik i RTV EURO. Dostępność online: Listopad 2019

Reklamy


Categories: Bez kategorii, Gadżety

Tags: , ,

1 reply

Trackbacks

  1. Zhiyun ogłasza rabaty do 39% na Black Friday - TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: