Microsoft Surface Neo i Surface Duo z dwoma ekranami, z myślą o mobilnej wydajności

Microsoft wraz z Surface Neo i Surface Duo wprowadza nową kategorię dwuekranowych urządzeń zaprojektowanych tak, aby pomóc ludziom osiągnąć więcej na mniejszych, bardziej mobilnych urządzeniach. Dziś ludzie noszą komputery, tablety i telefony, ponieważ każde urządzenie dobrze wykonuje określone zadanie. Każdy ekran służy do czegoś. Ale te urządzenia są ograniczone tym, co można osiągnąć, gdy trzeba przełączać się między aplikacjami na jednym lub dwóch ekranach.

Microsoft Surface Neo

A co by było, gdybyśmy nie musieli przełączać się między urządzeniami, ekranami czy aplikacjami? A jeśli jedno urządzenie miałoby dwa ekrany, które utrzymywałyby nas w stałej uwadze i skupieniu? Urządzenie, które jest na tyle małe, że można je łatwo przenosić ze sobą, ale wielkie pod względem wydajności?

To było inspiracją do stworzenia urządzenia z dwoma ekranami, które daje Ci możliwość korzystania z większego ekranu lub elastyczności dwóch ekranów, gdy chcesz robić wiele rzeczy jednocześnie.

Surface Duo

Wyobraź sobie, że zespoły Microsoft Teams mogą dzwonić na jeden ekran i szukać czegoś w Sieci lub oglądać dokument na innym ekranie. Możesz też po prostu oglądać Netflixa podczas pisania wiadomości e-mail lub czatu. Płynne przełączanie między zadaniami, bez konieczności przełączania się między urządzeniami.

Surface Neo i Surface Duo są zoptymalizowane pod kątem sposobu, w jaki naturalnie wykonujemy wiele zadań, pomagając ludziom zrobić więcej w drodze, w podróży.

Surface Neo

Surface Neo jest urządzeniem dwuekranowym, zbudowanym z myślą o wydajności w systemie Windows 10X, co jest wyrażeniem systemu Windows 10. Pełny 360-stopniowy zawias łączy dwa ekrany o przekątnej 9″, umożliwiając dostosowanie urządzenia Surface Neo do dowolnej pozycji.

Po jego otwarciu przed oczami mamy pełnowymiarowy wyświetlacz 13″, z najcieńszym wyświetlaczem LCD w swojej klasie. Surface Neo został zbudowany z myślą o wydajności i wielozadaniowości, tak jak prawdziwy komputer PC – z pełną możliwością korzystania z aplikacji, z odczepianą klawiaturą i z piórem Surface Pen oraz myszką Bluetooth®.

Surface Duo

Surface Duo jest pierwszym urządzeniem Surface, które zmieści się w twojej kieszeni. Duo łączy w sobie najlepsze technologie Microsoft tworzone, by zapewnić użytkownikowi lepszą produktywność i dostęp do aplikacji obsługiwanych przez Android. I tak, Duo wykonuje połączenia telefoniczne. Posiada dwa cienkie ekrany o przekątnej 5,6 cala, które w razem tworzą 8,3 cala. Urządzenie podobnie jak Surface Neo, może być używane w różnych trybach, aby umożliwić Ci pracę taką, jaką byś chciał.

By wspierać działanie Surface Neo, przedstawiamy Windows 10X, oprogramowanie zaprojektowane dla nowej kategorii dwuekranowych komputerów PC. Surface Duo oparty jest o system Android, aby pożenić najnowocześniejszy sprzęt ze znanym oprogramowaniem i usługami. Jesteśmy podekscytowani współpracą z deweloperami i przemysłem w celu stworzenia następnej fali dwuekranowego przetwarzania danych i pokazaniu światu nowej ery mobilnej kreatywności.

Surface tworzony z myślą o biznesie

Surface, w połączeniu z Microsoft 365, oferuje lepszą produktywność i bezpieczeństwo. Dowodzą tego choćby wyniki magazynu Fortune – z listy 500 instytucji, które zostały w niej wymienione, aż 75 proc. korzysta właśnie z komputerów z linii Surface.

Surface Laptop 3, wyjmowane dyski SSD w Surface Pro X, aż po nowe bardziej zrównoważone opakowania komercyjne, które aż o 30 proc. zmniejszają ilość produkowanych odpadów, to wszystko dowód na to, że jako Microsoft idziemy z duchem czasu. A dzięki takim rozwiązaniom, jak Windows 10 Pro, Advanced Exchange Service10 oraz wsparciu dla Windows Autopilot – użytkownicy są natychmiast gotowi do mobilnej i bezpiecznej pracy.

Tym, co napędza Surface, jest ambicja zbudowania najbardziej produktywnych urządzeń na świecie, aby pomóc ludziom osiągnąć więcej. Przełamaliśmy konwencję, wymyśliliśmy nowe projekty i stworzyliśmy urządzenia, które dostosowują oprogramowanie, usługi i AI do naturalnego sposobu, w jaki ludzie myślą i tworzą. Aby utrzymać Cię w ciągłym ruchu.

Panos Panay

Chief Product Officer, Microsoft

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: