Nowy sterownik Game Ready dla gier Tom Clancy’s Ghost Recon oraz zapewniający obsługę gogli HTC VIVE Cosmos

Fani serii Tom Clancy z pewnością nie mogą się doczekać piątkowej premiery gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint, a ci korzystający z kart graficznych GeForce mogą już dziś przygotować swoje komputery instalując najnowszy sterownik Game Ready, gwarantujący optymalną wydajność oraz maksymalną stabilność rozgrywki. Nowy sterownik Game Ready zawiera również optymalizacje dla korzystającej z wirtualnej rzeczywistości gry Asgard’s Wrath oraz zapewnia obsługę gogli HTC VIVE Cosmos.

Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości
Zapewnienie jak najlepszej wydajności i jakości rozgrywki w momencie premiery gry jest bardzo ważne, a w przypadku tytułów wykorzystujących wirtualną rzeczywistość to priorytet. Jakiekolwiek błędy mogą negatywnie wpłynąć na immersję i zepsuć wrażenia płynące z rozgrywki w środowisku VR. Sterowniki Game Ready od zawsze dbają o najlepszą jakość zabawy optymalizując wydajność i obniżając opóźnienia, co jest szczególnie ważne w przypadku gier VR. Najnowszy sterownik Game Ready został zoptymalizowany dla gry Asgard’s Wrath oraz zapewnia obsługę gogli HTC VIVE Cosmos.

Bądź gotowy do gry dzięki sterownikom NVIDIA Game Ready
Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu premiery wspieranej gry i są zoptymalizowane pod kątem największej wydajności oraz jakości rozgrywki. Każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Sterownik Game Ready (dostępny również za pośrednictwem aplikacji GeForce Experience):
https://www.nvidia.pl/drivers

źródło: NVIDIA

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: