Reklamy

AMD i Microsoft przedstawiają 15-calowy model smukłego i lekkiego Microsoft Surface Laptop 3

Dziś firmy AMD i Microsoft przedstawiły pierwszy 15-calowy Microsoft Surface Laptop napędzany przez nowy procesor AMD Ryzen™ Microsoft Surface Edition.

Microsoft Surface Laptop 3

Ten laptop to efekt wieloletniego programu współpracy inżynierskiej pomiędzy AMD i Microsoft w dziedzinie architektur platform oraz aplikacji, dzięki czemu jest to idealny balans pomiędzy wydajnością, czasem pracy na baterii oraz lekką i smukłą konstrukcją. Połączenie światowej klasy wydajności obliczeniowej i graficznej z w pełni zoptymalizowanym, przeprojektowanym oprogramowaniem systemowym, w tym z technologią AMD Radeon FreeSync, pozwoliło Microsoft® Surface® Laptop 3 stać się znakomitym rozwiązaniem dla kreatywnych profesjonalistów, studentów, graczy i użytkowników biznesowych, którzy docenią jego duży ekran i przenośność. Specjalnie zaprojektowany procesor AMD Ryzen Microsoft Surface Edition i zoptymalizowana warstwa programowa w tym produkcie to także rezultat wieloletniej współpracy pomiędzy AMD i Microsoft, która zaczęta ponad dekadę temu przy okazji konsoli Microsoft Xbox obecnie rozpościera się nawet na usługi Azure, srzęt Surface aż po nadchodzące xCloud i Project Scarlett.

Microsoft Surface Laptop 3

Wraz z procesorami AMD Ryzen Microsoft Surface Edition firma AMD wprowadza na rynek najmocniejszy mobilny procesor dla ultrasmukłych laptopów, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. — powiedział Rick Bergman, wiceprezes wykonawczy działu Computing and Graphics w AMD. — Napędzany technologią AMD Microsoft® Surface® Laptop 3 to kunszt inżynierii, jaką tylko AMD mogło zapewnić światu, ponieważ połączono 15-calowego laptopa ze specjalnie przygotowanym 15-watowym procesorem tworząc urządzenie, które ma w sobie całą moc i możliwości wizualne dużego ekranu w ultrasmukłej , 3,4-funtowej formie. Jako firma szeroko rozpoznawalna w związku z oferowaniem światowej klasy procesorów i układów graficznych, AMD jest bardzo miło współpracować z Microsoft i kontynuować działania na rzecz wspólnego wprowadzania innowacji na rynek.

Microsoft Surface Laptop 3

Gdy szukaliśmy właściwego procesora dla całkiem nowego Microsoft® Surface® Laptop 3 chcieliśmy mieć najlepszy układ graficzny dostępny w procesorze. AMD od razu przyszło nam do głowy biorąc pod uwagę, że mamy długą historię sukcesów związanych z zapewnianiem światowej klasy mocy graficznej konsoli Xbox. — powiedział Pavan Davuluri, wybitny inżynier Microsoft Corporation z Microsoft Devices Group. — W ramach naszego długofalowego partnerstwa z AMD, które potwierdza nasz potencjał na czele branży, wprowadzamy zaawansowane możliwości i innowacyjność do Microsoft® Surface® Laptop 3.

źródło: AMD

Więcej informacji o wieloletniej wspólnej podróży AMD i Microsoft, która zaowocowała powstaniem Microsoft Surface Laptop 3 jest dostępna  Microsoft – nowa linia Surface

[i] Radeon FreeSync technology requires a monitor and AMD Radeon™ graphics, both with FreeSync support. See http://www.amd.com/freesync for complete details. Confirm capability with your system manufacturer before purchase. GD-127

 

Reklamy


Categories: Newsy, PC, Laptopy i tablety, Technologia

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: