Samsung Galaxy Fold debiutuje w Polsce 18 października

Firma Samsung ogłosiła, że od piątku 18 października 2019 roku Galaxy Fold — smartfon stanowiący zupełnie nową kategorię urządzeń technologii mobilnej — zadebiutuje w Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Hiszpanii, Szwajcarii i Polsce.

Samsung Galaxy Fold

Nowa składana konstrukcja Galaxy Fold umożliwia korzystanie ze smartfonu w całkowicie nowy sposób. Jedno, mieszczące się w kieszeni urządzenie oferuje niespotykaną dotąd mobilność, rozszerzony ekran i wszechstronny aparat fotograficzny. Ekran Infinity Flex* o przekątnej 7,3-cala oraz nowe funkcje, takie jak okna Multi-Active** czy App Continuity***, pozwolą użytkownikom na nowo odkryć sposób interakcji ze smartfonem.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy firma Samsung udoskonaliła Galaxy Fold, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia. Poprawiono zarówno ogólne doświadczenia, jak i wzornictwo i konstrukcję smartfonu.

Samsung Galaxy Fold

Samsung niezmiennie stoi na czele innowacji w dziedzinie smartfonów. Wraz z Galaxy Fold kontynuujemy nasze zaangażowanie w rozwój branży, wprowadzając na rynek urządzenie, które oferuje 7,3 calowy ekran, nie ograniczając przy tym mobilności. Aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia, poświęciliśmy czas na szczegółową ocenę konstrukcji Galaxy Fold, wprowadzenie ulepszeń i rygorystyczne przetestowanie zaimplementowanych zmian. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy przewyższy oczekiwania naszych klientów, wobec tego pierwszego w swojej kategorii urządzenia klasy premium” – powiedział Arkadiusz Wójcik, VP Mobile & IT w Samsung Electronics Polska.

Użytkownicy Galaxy Fold mogą skorzystać z pomocy ekspertów Samsung oraz całodobowego centrum pomocy technicznej, które jest dostępne pod adresem https://www.samsung.com/pl/info/contactus/#none.

Galaxy Fold to urządzenie zaprojektowane z myślą o intensywnym multitaskingu i wciągających wrażeniach wizualnych. Został wyposażony w potężny chipset AP nowej generacji w technologii 7 nm i aż 12 GB pamięci RAM, co zapewnia niezwykle wysoką wydajność. Ten smartfon dotrzyma użytkownikowi kroku przez cały dzień, dzięki podwójnej baterii, która dodatkowo umożliwia bezprzewodowe ładowanie innych kompatybilnych urządzeń za pomocą funkcji bezprzewodowego ładowania zwrotnego PowerShare.

Poza Francją, Wielką Brytanią i Niemcami Galaxy Fold będzie dostępny również w Hiszpanii, Polsce, Szwajcarii, Danii, Szwecji, Finlandii i Norwegii.

Więcej informacji na temat Galaxy Fold znaleźć można na: https://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-fold/

źródło: Samsung

 

* Ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych narożników i górnego wycięcia. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i górne wycięcie.

** Niektóre aplikacje innych firm mogą nie obsługiwać okna Multi-Active.

*** Niektóre aplikacje innych firm mogą nie obsługiwać funkcji ciągłości aplikacji.

One thought on “Samsung Galaxy Fold debiutuje w Polsce 18 października

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: