Sprzedaj swój stary smartfon Orange i zgarnij bon na zakupy w Orange

Co zrobić z używanym smartfonem, którego już nie potrzebujecie? Okazuje się, że najczęściej oddawane są komuś z rodziny (a obdarowana osoba przekazuje swój telefon kolejnemu krewnemu). Część osób odsprzedaje starszy model w sieci,  a inni po prostu wrzucają go do szuflady z myślą, że „kiedyś się przyda”. Potwierdzają to badania Orange Polska. W każdym domu w  Polsce są średnio dwa nieużywane telefony. Rekordziści, około 3 proc., mają ich aż 21!

Biorąc pod uwagę, że telefon zmieniamy co dwa lata, a część z nas nawet co roku, szuflady szybko się zapełnią. Co wtedy? Zamiast gromadzić urządzenia, sprzedajcie je Orange Polska. Wystarczy, że przyniesiecie swój używany, sprawny telefon do salonu Orange, gdzie konsultant go wyceni, a w ramach rozliczenia otrzymacie bon. Można go wykorzystać w salonie na zakup nowego smartfona, sprzętu lub akcesoriów. Bon jest ważny przez 60 dni. Jednorazowo można odsprzedać pięć smartfonów.

Szczegóły akcji: Regulamin Promocji „Odkup telefonów”

Telefony możecie przynieść do czterech salonów Orange w Warszawie: przy ul. Marszałkowskiej 126/134 (Sezam), ul. Górczewskiej 124 (Wola Park), ul. Jubilerskiej 1/3 lok. 3 (King Cross Praga) oraz przy Alejach Jerozolimskich 160 (Miasteczko Orange). Wkrótce taka możliwość pojawi się w salonach w kolejnych miastach.

Wcześniej należy usunąć ze smartfona wszystkie dane, blokadę oraz kartę SIM. Co stanie się z waszym używanym smartfonem? Firma partnerska, z którą pomarańczowa sieć przeprowadza akcję, naprawi ewentualne uszkodzenia, a telefony trafią na rynek wtórny. To najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia środowiska.

źródło: Orange

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: