TP-Link Tapo C200 – obrotowa kamera WiFi do monitoringu domowego

TP-Link przedstawia obrotową kamerę WiFi do monitoringu wewnętrznego Tapo C200, rejestrującą obraz w rozdzielczości Full HD. Zalety urządzenia z pewnością docenią osoby, które chcą mieć pewność, że kiedy nie ma ich w domu, ich mienie jest bezpieczne.

TP-Link Tapo C200

Obrotowa kamera Tapo C200 doskonale sprawdzi się jako urządzenie monitorujące mieszkanie lub dom pod nieobecność właścicieli. Można ją obsługiwać przez aplikację Tapo Camera (dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android), dzięki której w dowolnym momencie możliwe jest podejrzenie obrazu z kamery, a w razie wykrycia intruza właściciel natychmiast otrzymuje  powiadomienie na telefon. Tapo C200 posiada tryb nocny z nagrywaniem w podczerwieni 850nm, który jest w stanie wykryć ruch
w odległości nawet do 9 metrów. Niezwykle szczegółowy obraz w rozdzielczości 1080P gwarantuje świetną jakość transmitowanego wideo zarówno w dzień, jak i w nocy. Natomiast szerokokątny obiektyw  kamery (o możliwości obrotu horyzontalnego o 360° i wertykalnego do 114°) doskonale sprawdzi się w razie potrzeby monitorowania dużej przestrzeni. Tapo posiada także tryb prywatny, po włączeniu którego soczewki obiektywu kamery zostaną zasłonięte, by zapewnić prywatność osobom, będącym w zasięgu kamery.

TP-Link Tapo C200

Gdy podczas nieobecności właściciela obiektu, kamera wykryje podejrzany dźwięk lub ruch, natychmiast wyśle powiadomienie na jego telefon. Użytkownik ma możliwość włączenia alarmu dźwiękowego i świetlnego, który odstraszy potencjalnego intruza.

TP-Link Tapo C200

Kamera posiada również funkcję harmonogramu zapisu. Urządzenie będzie automatycznie nagrywać obraz w oparciu o wyznaczoną datę i godzinę, niezależnie od tego, czy wykryje w tym czasie ruch, czy nie.  Natomiast zastosowanie karty Micro SD (obsługa do 128 GB) pozwala zapisywać nagrywany obraz w pętli. Za pomocą aplikacji Tapo Camera użytkownik może w każdej chwili i z dowolnego miejsca odtworzyć wybrany fragment nagrania.

TP-Link Tapo C200

Aplikacja Tapo, umożliwia nie tylko bieżące monitorowanie tego, co się dzieje wewnątrz jednego pomieszczenia. Dzięki niej można zarządzać wieloma kamerami w różnych miejscach, np. kuchni, hallu i pokojach. Można odtwarzać widok z czterech różnych urządzeń na jednym ekranie lub wybrać widok z jednej kamery, by uzyskać bardziej szczegółowy podgląd. Aplikacja obsługuje do 32 kamer!

TP-Link Tapo C200

TP-Link zdaje sobie sprawę jak ważne jest dzielenie się niezapomnianymi chwilami z bliskimi, którzy nie mogą być na co dzień obecni w życiu mieszkańców.  Dzięki kamerze Tapo możliwe jest udostępnienie obrazu z kamery na żywo najbliższym, którzy są daleko.

Kamera może być wykorzystywana także do dwukierunkowej transmisji wysokiej jakości audio – pozwala na skomunikowanie się podczas nieobecności właściciela domu z obecnymi w nim osobami.

Kamera  Tapo C200 objęta jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji na temat Tapo C200 dostępnych jest na stronie internetowej.

źródło: TP-Link

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: