Reklamy

Green Cell PowerPlay10 – to co najlepsze w power banku

Green Cell na fali popularności swojego flagowego power banka PRIME stworzył jego nową, jeszcze lepszą wersję również zaprojektowaną w Polsce – GC PowerPlay10.

Green Cell PowerPlay10

Więcej możliwości

GC PowerPlay10 wyposażono w trzy szybkie porty, które pozwalają na jednoczesne ładowanie trzech urządzeń:

  • Port USB-C Power Delivery umożliwia ładowanie urządzenia o mocy do 18W, jak i samego power banka. Technologia ta jest standardem obowiązującym we wszystkich nowoczesnych smartfonach i innych urządzeniach mobilnych. To idealne źródło zasilania nie tylko dla smartfonów, ale także innych urządzeń z USB-C, np. iPada Pro lub konsoli Nintendo Switch. Dzięki Power Delivery power bank może ładować także najnowsze ultrabooki i MacBooki.
  • 2 porty USB-A działające w autorskiej technologii Ultra Charge, która zapewnia nawet 3,5x szybsze ładowanie smartfonów w porównaniu ze standardowym zasilaniem. Jest ona kompatybilna z innymi technologiami szybkiego ładowania, takimi jak Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP czy Apple 2.4A.

W power banku umieszczono dodatkowo port micro USB przeznaczony do jego ładowania.

Green Cell PowerPlay10

Jeszcze dłuższy czas działania

Wysokiej jakości ogniwa litowo-polimerowe pozwalają PowerPlay10 dostarczać nawet 36 dodatkowych godzin pracy. W zależności od ładowanego urządzenia, może ono działać dłużej o:

  • 36 godzin iPhone 11/XS/X
  • 32 godziny Xiaomi Mi Mix 3/Mi 9
  • 28 godzin Samsung S10/S10e
  • 22 godzinyHuawei P30 Pro
  • 10 godziniPad Pro
  • 6 godzinNintendo Switch

Green Cell PowerPlay10

Green Cell tworząc nowy power bank, postawił nie tylko na funkcjonalność, ale także jego estetykę. Czarna, elegancka obudowa, którą znamy z modelu PRIME, została wzbogacona nie tylko o dodatkowe porty, ale także logo, które służy jako przycisk wyświetlający poziom naładowania power banku. Do PowerPlay10 producent dołącza elegancki, brandowany kabel USB – USB-C, który się nie plącze.

Cena i dostępność

GC PowerPlay10 jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena wynosi 169,95 zł.

źródło: Green Cell

Reklamy


Categories: Bez kategorii, Gadżety, Newsy

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: