Jesienne nowości od Huawei: smartwatch Huawei Watch GT 2 i bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 3

Smartwatch Huawei Watch GT 2 z funkcją odtwarzania muzyki bez potrzeby noszenia przy sobie smartfona. Bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 3 działające nawet 20 godzin na jednym ładowaniu. To jesienne nowości w portfolio Huawei.

Huawei Watch GT 2

Paletę nowości uzupełnia opaska Huawei Band 4, która do sprzedaży trafi 11 października oraz znany już konsumentom smartfon Huawei P30 Pro w nowym kolorze (morski błękit – dostępny już w przedsprzedaży w internetowym sklepie huawei.pl).

Gwiazdą jesiennej oferty jest smartwatch Huawei Watch GT 2. Będzie on dostępny w przedsprzedaży od 14 października do 27 października. Przy zakupie nowego zegarka dodawane będą bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace. Regularna sprzedaż ruszy 28 października. Tego samego dnia do sklepów trafi również smartfon z potężnymi aparatami fotograficznymi – Huawei nova 5T. Pozostałe nowości Huawei – bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 3 – trafią do sklepów 22 listopada.

Huawei Watch GT 2

Smartwatch Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2 to następca modelu, który odniósł już rynkowy sukces, bo w ciągu roku od premiery sprzedał się na świecie w liczbie trzech milionów egzemplarzy. Klienci docenili produkty Huawei przede wszystkim za długi okres działania – na jednym ładowaniu baterii, urządzenie działa nawet do dwóch tygodni. Druga generacja Watch GT, oprócz jeszcze bardziej precyzyjnego mierzenia najważniejszych danych treningowych – takich jak liczba kroków, puls czy spalone kalorie – przynosi kolejne innowacje: urządzenie umożliwia słuchanie muzyki bez potrzeby noszenia przy sobie telefonu i odbieranie połączeń telefonicznych. Smartwatch wyróżnia się też ekranem AMOLED. Wersja męska zegarka będzie dostępna w dwóch wariantach: sportowym i klasycznym.

Huawei Watch GT 2 będzie można kupić w przedsprzedaży między 14 a 27 października – w tym okresie klienci otrzymają bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace. Smartwatch wejdzie do regularnej sprzedaży 28 października. Rekomendowana cena urządzenia to 899 zł. Urządzenie będzie dostępne w przedsprzedaży i w regularnej sprzedaży w T-Mobile, a także w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym marki – huawei.pl.

18 listopada do sprzedaży w Polsce trafi Huawei Watch GT 2 dedykowany kobietom.

Huawei FreeBuds 3

Bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3

Huawei FreeBuds 3 zostały zaprezentowane podczas wrześniowych targów IFA 2019 w Berlinie i otrzymały do tej pory aż 9 prestiżowych nagród, m.in. od magazynu Android Authority. Eksperci docenili je przede wszystkim za długi czas działania i czystość dźwięku. Cechą wyróżniającą FreeBuds 3 jest funkcja Inteligentnej Redukcji Szumów, która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, nawet w trudnych warunkach zewnętrznych.

Etui, w którym umieszczone są słuchawki, pozwala na bezprzewodowe ładowanie urządzenia, również za pomocą smartfona wyposażonego w funkcję ładowania zwrotnego, na przykład Huawei P30 Pro. Czas pracy słuchawek na jednym ładowaniu wynosi 4 godziny, a łącznie nawet 20 godzin, jeśli są używane razem z etui ładującym.

Słuchawki Huawei FreeBuds 3 będą dostępne w Polsce od 22 listopada w rekomendowanej cenie 699 zł w oficjalnym sklepie internetowym marki – huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie oraz u partnerów: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: