OPPO A1k – smartfon budżetowy w atrakcyjnej ofercie JUNIOR BOX w Play

OPPO A1k, jeden z przedstawicieli budżetowej serii wiodącego producenta smartfonów OPPO, dostępny jest w ofercie Elastycznej Formuły MIX w zestawie Junior Box. Oprócz smartfona, klienci sieci Play otrzymają  w zestawie także  bezprzewodowy głośnik Bluetooth ® Spin-It Widget™.

OPPO A1k

OPPO A1k swoją światową premierę miał w sierpniu 2019r. Nowy model oferuje 32 GB pamięci wewnętrznej oraz wytrzymałą baterię o pojemności 4000 mAh, która umożliwia długi czas pracy urządzenia bez potrzeby ładowania. OPPO A1k posiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22. Wyposażony został w aparat główny o rozdzielczości 8 Mpix z technologią stabilizacji obrazu oraz przedni, oferujący 5 Mpix z dodatkową funkcją upiększenia. Smartfon posiada 6,1- calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1560 x 720 pikseli. Wyróżnia go także nowoczesny, metaliczny design podkreślony klasyczną elegancją ponadczasowych kolorów – czarnego i czerwieni.

W ofercie specjalnej Play do zestawu dołączony jest głośnik Bluetooth ® Spin-It Widget™. To oryginalne urządzenie w kształcie popularnego gadżetu, fidget spinnera, łączy funkcje zabawy oraz słuchania muzyki za pomocą Bluetooth.

OPPO A1k

Smartfon w ofercie JUNIOR BOX dostępny będzie w cenie symbolicznych 2 złotych. Elastyczna Formuła MIX w Play gwarantuje w pakiecie nielimitowane rozmowy i SMS-y w Play, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich, oraz 200 minut do pozostałych sieci. W ramach oferty klienci mogą cieszyć się także internetem bez ograniczeń przez pierwsze 30 dni, a po tym czasie 2GB na miesiąc.

źródło: OPPO

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: