GOpocket – smartfony Samsunga z preinstalowaną aplikacją mobilną BNP Paribas

Smartfony Samsung: Galaxy S10e, Galaxy A50 lub Galaxy A20e z zainstalowaną fabrycznie aplikacją bankowości mobilnej GOmobile są już dostępne na stronie internetowej BNP Paribas. Urządzenia sprzedawane są w systemie ratalnym, a zakup aparatu powiązany jest z uruchomieniem rachunku bankowego. Sprzedaż odbywa się wyłącznie on-line, natomiast oferta skierowana jest do osób, które nie mają jeszcze konta w Banku BNP Paribas. 

Smartfony dostępne są bez sim-locka oraz abonamentu telekomunikacyjnego i współpracują z kartami wszystkich operatorów komórkowych w Polsce. Płatność za aparaty rozłożona jest na 24 miesięczne raty. Warunkiem skorzystania z możliwości zakupu smartfona Samsung w ofercie GOpocket1 jest uruchomienie bezpłatnego rachunku bankowego „Konto otwarte na Ciebie”, oferującego darmowe wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash oraz bezpłatne przelewy. 

– Bankowość w smartfonie i płatności zbliżeniowe smartfonem stały się czymś oczywistym. Chcemy jeszcze bardziej ułatwić klientom dostęp do nowoczesnej bankowości instalując naszą aplikację na nowoczesnych i bezpiecznych urządzeniach Samsunga. Dzięki temu bank w kieszeni można mieć praktycznie od ręki, od momentu pierwszego włączenia telefonu, pomijając proces instalacji aplikacji – mówi Karol Kamas, Dyrektor Departamentu Innowacji Produktowych i Usług Dodanych w Banku BNP Paribas.

W ramach oferty klient indywidualny nabywa smartfon z już zainstalowanymi aplikacjami GOmobile, tj. z aplikacją mobilną Banku oraz Google Pay, umożliwiającą płatności za pomocą smartfona. Cały proces pre-instalacji odbywa się przy użyciu rozwiązania Samsunga Knox, które zapewnia bezpieczeństwo instalacji i funkcjonowania smartfonu.

Dostępność aparatów Samsunga w połączeniu z bankowością BNP Paribas możliwa jest dzięki współpracy strategicznej Banku oraz Samsung Electronics Polska, nawiązanej w sierpniu tego roku. W ramach umowy nazwanej „Cyfrowy Oktagon” obie firmy wyznaczyły osiem obszarów tematycznych, w których połączą siły, by tworzyć i promować wspólne rozwiązania technologiczne.

źródło: BNP Paribas

Organizatorem promocji GOpocket i sprzedawcą smartfonów jest BNP Paribas Group Service Center.

Reklamy


Categories: Aplikacje, Bez kategorii, Newsy, Płatności, Reklama

Tags: , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: