ASUS zaprasza na PGA – premiera w Polsce ROG Phone II

Premierowe produkty po raz pierwszy w Polsce, ekstremalne podkręcanie procesorów, najnowszy sprzęt dla graczy i wyjątkowe mody, przygotowane przez znanych twórców.

Poznań Game Arena zyskało już status legendarnego wydarzenia wśród polskich fanów gier i najlepszego sprzętu komputerowego. To tam gracze mają okazję przedpremierowo zapoznać się z najnowszymi tytułami oraz przekonać się, jak najnowszy gamingowy sprzęt sprawdza się w praktyce. W tym roku firma ASUS przygotowała wiele niesamowitych atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim odwiedzającym targi w Poznaniu. Wśród nich znajdą się premiery nowych produktów, nigdy wcześniej nie pokazywane w Polsce, ekspozycja prototypowych konstrukcji, autorskich modów, pokaz ekstremalnego podkręcania procesorów i wiele innych atrakcji.

Premiery dla graczy

Tegoroczne stoisko ASUS Republic of Gamers obfituje w szereg gorących premier. Fani po razy pierwszy będą mieli okazję pobawić się nowym ROG Phone II, sprawdzić najpotężniejszy monitor gamingowy ROG Swift PG35VQ, zobaczyć premierowe płyty główne z chipsetem X299, w tym Prime X299 Edition 30, która swoją stylistyką nawiązuje do 30. rocznicy powstania firmy ASUS. Znajdą się tam również najpotężniejsze gamingowe konstrukcje, w tym ROG Mothership, gamingowe notebooki oraz prototyp płyty głównej następnej generacji – Prime Utopia – pokazywanej po raz pierwszy w Europie. Dodatkowo na stoisku znajdzie się również bogata ekspozycja najnowszych peryferiów
i urządzeń sieciowych.

Z myślą o prawdziwych pasjonatach

Firma ASUS słynie z najlepszej wydajności swoich komponentów. Dowodzą tego liczne rekordy
w podkręcaniu procesorów oraz pamięci na topowych płytach głównych. Z myślą o prawdziwych pasjonatach podkręcania, na stoisku ASUS pojawi się Michał „Extreme Addict” Vobożil – jeden
z najlepszych overclockerów na świecie, który w ciągu trwania całych targów, będzie na żywo podkręcał procesory Intel® Core™ 9. generacji z użyciem ciekłego azotu. Dodatkowo Michał będzie służył profesjonalną wiedzą i pomocą przy składaniu platformy testowej dla odwiedzających stoisko.

Tradycyjnie na stoisku ASUS znajdą się również autorskie konstrukcje komputerów od znanych twórców, takich jak Tips, czy Marcin Piszczek – twórca legendarnego moda V8 oraz Tesla mod.

Raj dla mobilnych graczy

Po raz pierwszy szeroka publiczność w Polsce będzie miała okazję sprawdzić możliwości najpotężniejszego gamingowego smartfona na świecie – ROG Phone II. To pierwszy na świecie telefon z procesorem Qualcom Snapdragon 855 Plus, a także z ekranem Amoled o częstotliwości odświeżania 120Hz/ 1 ms. Uwadze prawdziwych graczy nie umknie również ROG Mothership – superwydajny przenośny komputer, wyposażony w kartę graficzną GeForce RTX 2080 oraz procesor Intel Core  i9 dziewiątej generacji. Ta konstrukcja zyskała ogromne uznanie w oczach specjalistów na całym świecie, dzięki wyjątkowemu designowi, który dosłownie zmienia reguły gry.

Poznaj nasze rozwiązania i wygraj

ASUS przygotował również konkurs w formie „gry miejskiej”. Każdy kto odwiedzi stoisko producenta na PGA otrzyma kartę, która umożliwi zbieranie punktów za wykonanie szeregu aktywności na strefie. Punkty będzie można wymieniać na nagrody, a także upoważniają one do wzięcia udziału w finale konkursu.

źródło: ASUS

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: