OPPO Enco Q1 – bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów

Podczas europejskiej premiery OPPO Reno2 firma zaprezentowała też swoje pierwsze bezprzewodowe słuchawki eliminujące szumy: OPPO Enco Q1.

Słuchawki OPPO Enco Q1 wykorzystują 15-letnie doświadczenie OPPO w dziedzinie technologii audio. W nowych słuchawkach zastosowano hybrydową, aktywną redukcję hałasu, która dokładnie analizuje i eliminuje dźwięki otoczenia w czasie rzeczywistym.

Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się czystym i wyraźnym brzmieniem muzyki, efektami w grach i warstwą dźwiękową filmów, bez względu na to, co się wokół nich dzieje. Algorytm redukcji szumów otoczenia zapewnia także wysoką jakość dźwięku podczas połączenia.

Przy włączonej redukcji szumów dźwięk może być odtwarzany nieprzerwanie przez 15 godzin i nawet przez 22 godziny, gdy funkcja jest wyłączona. Słuchawki posiadają wygodne  gniazdo USB-C, a ich pełne naładowanie zajmuje tylko 10 minut.

Słuchawki wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją, która nie tylko jest wygodna dla uszu, ale także zapewnia większy komfort i stabilność użytkowania podczas ruchu. OPPO Enco Q1 to stylowe, lekkie i jednocześnie wygodne, zapewniają wyjątkowe wrażenia audio.

  • Bezprzewodowe słuchawki eliminujące hałas OPPO Enco Q1 w kolorach czarnym i pomarańczowym będą dostępne w Polsce od 22 października w sklepach Media Markt w cenie od 359 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: