Galeria Lublin Plaza powiększa portfolio sklepów o Xiaomi Mi Store

Galeria Lublin Plaza stale powiększa portfolio sklepów, zapewniając swoim klientom szeroki wybór usług. W ostatnim czasie do grona najemców centrum dołączyła marka Xiaomi. Jest to pierwszy w Lublinie, a zarazem w regionie, salon firmy.

Nowo otwarty sklep sieci Mi Store znajduje się na parterze centrum Lublin Plaza i zajmuje powierzchnię 100 m2. Xiaomi to producent telefonów komórkowych i elektroniki użytkowej. Jest czwartą największą na świecie marką smartfonów, a produkty firmy są dostępne w ponad 80 krajach i regionach. Salon w Lublinie jest dziesiątym w Polsce.

Do portfolio Lublin Plaza w ostatnim czasie dołączyły również marki Venezia i księgarnia Świat Książki. Salon Venezia o powierzchni 180 m2 znajduje się na parterze galerii, tuż przy perfumerii Douglas. Marka oferuje stylowe obuwie i akcesoria skórzane dla kobiet i mężczyzn, które wyróżnia nowoczesny, a zarazem elegancki design oraz dbałość o detale. Venezia jest jedną z najbardziej znanych marek obuwniczych w Polsce. Obecnie posiada blisko 70 salonów.

Znajdująca się na pierwszym piętrze księgarnia Świat Książki należy do sieci blisko 150 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę. W każdej księgarni do nabycia są także artykuły papiernicze i tekstylne, zabawki, gry oraz zestawy kreatywne, a w wybranych punktach – płyty muzyczne, w tym również winylowe, oraz filmy.

Xiaomi -Centrum Lublin Plaza

LUBLIN PLAZA

Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit otwarty 24h/7. W Lublin Plaza obecne są znane marki takie jak Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar oraz lubiane sklepy sieciowe, wśród nich TK Maxx, H&M, CCC, Reserved, Sinsay, Venezia, Sephora i Douglas. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: