Reklamy

motorola moto e6 plus: imponujące zdjęcia, wysoka jakość w bardzo dobrej cenie

W miesiąc od premiery na polskim rynku do szerokiej sprzedaży trafia moto e6 plus. Smartfon będzie do nabycia w rewelacyjnej cenie 599 złotych w wersji 4/64 GB pamięci.

motorola moto e6 plus

Seria moto e oferuje użytkownikom niezawodne telefony w przystępnych cenach. moto e6 plus to telefon wyjątkowy w tym przedziale cenowym – posiada nie tylko system dwóch aparatów, ale również nowoczesne i piękne wzornictwo. Telefon będzie dostępny w dwóch imponujących, metalizowanych wersjach kolorystycznych: bordowym (Rich Cranberry) oraz grafitowym (Polished Graphite).

motorola moto e6 plus

Imponujące zdjęcia dzięki dwóm aparatom

Aparat główny o rozdzielczości 13 megapikseli ma matrycę z dużymi pikselami, które zapewniają odpowiedni poziom szczegółowości. Przysłona f/2.0 umożliwia wykonanie zdjęć przy różnym oświetleniu z zachowaniem jakości i szczegółowości. System dwóch aparatów pomoże w wykonaniu lepszych zdjęć — zarówno portretów, krajobrazów, jak też przybliżeń. Dzięki 8‑megapikselowemu aparatowi przedniemu moto e6 plus zapewni udane selfie. Autoportrety można wykonać nawet przy słabszym oświetleniu, czemu sprzyja lampa błyskowa emitująca miękkie światło.

moto e6 plus

 Nowoczesny wyświetlacz

System aparatów i design to nie wszystko. Dzięki większemu i lepszemu wyświetlaczowi o przekątnej 6,1” Max Vision HD+ telefon zapewnia komfortowe korzystanie z aplikacji, zarówno do oglądania seriali jak i obsługi serwisów społecznościowych. Mimo rozmiaru telefon jest lżejszy i lepiej leży w dłoniach.

Bezpieczeństwo danych

moto e6 plus zapewnia dwa rodzaje bezpiecznego dostępu. Czytnik linii papilarnych umieszczony z tyłu telefonu umożliwia szybki i łatwy dostęp do aplikacji. Czujnik ten został umieszczony dyskretnie w kultowym logo Motorola, dlatego nie rzuca się w oczy, kiedy nie jest potrzebny. moto e6 plus oferuje także technologię rozpoznawania twarzy, ułatwiając odblokowywanie urządzenia i zwiększając bezpieczeństwo dostępu do danych w telefonie.

moto e6 plus oferuje wymienną baterię o pojemności 3000 mAh, która wystarczy na długi czas działania. Ładowanie telefonu będzie można odłożyć nawet do jutra.

moto e6 plus to wreszcie czyste oprogramowanie Android 9 Pie bez zbędnych aplikacji dodatkowych. Telefon szybko reaguje dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi o częstotliwości taktowania 2 GHz.

Więcej informacji o moto e6 plus oraz pełne dane techniczne można znaleźć w witrynie motorola.com. Zdjęcia są dostępne tutaj (pobieranie zdjęć i wideo wymaga akceptacji warunków licencyjnych).

 Ceny i dostępność

moto e6 plus jest dostępna w Polsce w cenie 599 zł, w wariancie z pamięcią 4/64 GB w ofercie

RTVEUROAGD, Media Expert, Media Markt, Play oraz X-kom.

 

Reklamy


Categories: Rynek, Technologia, telefon

Tags: , , ,

1 reply

  1. Tak, Motorola nie schodzi poniżej dobrego pułapu cenowego z ofertą świetnych smartfonów. Konkurencja powinna się uczyć.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: