Reklamy

Garmin Swim 2 – zaawansowana technologia pomiaru danych treningowych teraz także pod wodą

Garmin zaprezentował Garmin Swim 2, inteligentny zegarek pływacki GPS, przeznaczony do treningów zawówno basenie jak i podczas pływania w otwartych akwenach. Wbudowany optyczny czujnik tętna nowej generacji umożliwia do monitorowanie tętna na nadgarstku1 pod wodą. Wraz z nową funkcją automatycznego odpoczynku, Garmin Swim 2 jest idealnym narzędziem dla pływaków na wszystkich poziomach zaawansowania.

Forerunner 245

Garmin Swim 2

Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się pływać, nowy Garmin Swim 2 będzie śledzić Twój trening. Zaprojektowany dla miłośników wszystkich rodzajów pływania – od amatorów, przez zawodników, mastersów czy osób startujących w zawodach open-water – ten smartwatch GPS nie tylko pomoże rozwinąć trening w wodzie, ale także będzie monitorował kluczowe wskaźniki zdrowotne w ciągu całego dnia.” powiedział Dan Bartel, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej firmy Garmin.

Oprócz pomiaru tętna pod wodą, Garmin Swim 2 rejestruje dystans, tempo, liczbę pociągnięć, style pływackie oraz współczynnik efektywności ruchu SWOLF. Co więcej, tryb pływania w wodach otwartych wykorzystuje wbudowany system GPS do pomiaru odległości, a także liczy dystans pokonany poszczególnymi stylami. Dla tych, którzy wolą pływać w basenie, Garmin Swim 2 zawiera zaawansowane funkcje, takie jak logowanie ćwiczeń technicznych, własne plany treningowe, treningi interwałowe, odliczanie czasu odpoczynku i alerty tempa.

Garmin Swim 2 został zaprojektowany do noszenia przez cały dzień – śledzi kroki, monitoruje jakość snu i inne parametry organizmu. Dodatkowo można używać go do monitorowania treningów uzupełniających, takich jak bieganie w terenie, czy jazda na rowerze. Dzięki szeregowi funkcji smart2, zegarek pozwala być zawsze na bieżąco. W połączeniu z kompatybilnym smartfonem automatycznie przesyła dane do Garmin Connect™, społeczności fitness online, gdzie użytkownicy mogą analizować swoją aktywność, śledzić postępy i tworzyć własne treningi. Bezpośrednio z nadgarstka użytkownicy będą mogli odbierać wiadomości tekstowe i przeglądać aktualizacje w mediach społecznościowych, wiadomości e-mail i inne powiadomienia.

Garmin Swim 2 działa do 7 dni w trybie smartwatcha, do 13 godzin w trybie GPS z aktywnym optycznym pomiarem tętna (OHR) i do 72 godzin treningu w basenie z optycznym pomiarem tętna. Zegarek dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i szarej – w sugerowanej cenie detalicznej €249,99

źródło: Garmin

Więcej informacji: Tutaj

1 Sprawdź Garmin.com/ataccuracy

2 Gdy połączone z kompatybilnym smartfonem; sprawdź Garmin.com/ble

 

 

Reklamy


Categories: Rynek, Bez kategorii, Gadżety

Tags: , , ,

1 reply

  1. Fajny, ale cena już nie

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: