SECURE 2019 – specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa z całego świata na konferencji w Warszawie

Sieć 5G, sztuczna inteligencja, bezpieczeństwo usług kluczowych dla ludności – o współczesnych wyzwaniach w cyberbezpieczeństwie przez dwa dni będą debatować w Warszawie eksperci z całego świata.

Sieć 5G, sztuczna inteligencja, bezpieczeństwo usług kluczowych dla ludności – o współczesnych wyzwaniach w cyberbezpieczeństwie przez dwa dni będą debatować w Warszawie eksperci z całego świata. Konferencję SECURE 2019 otworzy minister cyfryzacji Marek Zagórski.
Przed nami już 23. edycja tej najstarszej w Polsce i najbardziej prestiżowej międzynarodowej konferencji na temat bezpieczeństwa teleinformatycznego.
W trakcie dwudniowych obrad swoje referaty zaprezentuje 53 prelegentów, z których większość to doświadczeniu praktycy, na co dzień pracujący w wiodących firmach i instytucjach z branży.

Wśród tematów tegorocznej edycji SECURE są m.in. zagrożenia związane z rozwojem narzędzi zawierających elementy tzw. machine learning i rozwój internetu rzeczy (IoT), czyli wzrost liczby urządzeń, sterowanych i wymieniających dane przez internet.

W trakcie Secure 2019 od mniej typowej strony na zagrożenia cyfrowe pomoże uczestnikom konferencji spojrzeć polonista i językoznawca prof. Jerzy Bralczyk, który opowie o tym jak słowa kształtują nasze poczucie bezpieczeństwa i oczekiwania związane z tą sferą.

Wśród prelegentów konferencji są specjaliści z Polski i z zagranicy, m.in.: Michał Bentkowski (Securitum), Adam Lange (Standard Chartered Bank), Agnieszka Wachowska, Xawery Konarski (Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy), Tony Gee (Pen Test Partners), Morton Swimmer (Trend Micro), Mike Malsch (FBI).

W SECURE uczestniczy zwykle ok. 500 specjalistów z branży bezpieczeństwa IT z całego świata.

Program tegorocznej konferencji został ułożony tak, by każdy znalazł interesujące dla siebie tematy z obszarów technicznych, prawnych lub organizacyjnych.
Konferencja Secure 2019 odbędzie się w dniach 22-23 października 2019 r. w Airport Hotel Okęcie przy ul. 17 stycznia 24 w Warszawie.
Szczegółowy program konferencji: http://www.secure.edu.pl

źródło: Ministerstwo Cyfryzacji

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: