Motorola one macro, moto g8 plus i moto e6 play – nowe aparaty, lepsze baterie i większa wydajność

Misją Motoroli jest udostępnianie innowacyjnych i przydatnych technologii mobilnych wszystkim użytkownikom. W ofercie firmy można znaleźć zarówno wyróżniający się telefon z niepowtarzalnymi funkcjami takimi jak obiektyw do zdjęć makro, który przybliża obiekty aż 5krotnie bardziej, jak i smartfon ulubionej marki z baterią o znakomitej żywotności oraz aparatem i dźwiękiem o świetnych parametrach, a także niezawodne, najnowocześniejsze podstawowe funkcje w przystępnej cenie. Telefon idealnie dobrany do swoich potrzeb można z pewnością znaleźć wśród najnowszych urządzeń: motorola one macro, moto g8 plus i moto e6 play. Jeszcze bliżej dzięki motorola one macro Obiektywom smartfonów zawsze uciekają pewne szczegóły, takie jak kolory pszczoły, kropla wody czy pyłek na kwiatku. Z myślą o osobach ceniących detale, powstała motorola one macro — przodujący w tej klasie smartfon, który oferuje konsumentom nowy sposób oglądania świata dzięki niezrównanemu aparatowi Macro Vision.

Aparat Macro Vision umożliwia ustawianie ostrości już z odległości 2 cm od obiektu — to 5x bliżej niż w przypadku zwykłego obiektywu — i to bez dodatkowych akcesoriów. Tak naprawdę to żaden inny smartfon dostępny obecnie na rynku nie przybliża bardziej. Teraz można uchwycić najsubtelniejsze szczegóły obiektu, rozmywając jednocześnie tło, aby uzyskać godny podziwu, profesjonalny efekt. Oprócz specjalnego aparatu Macro Vision smartfon oferuje wysokiej jakości matrycę główną oraz inteligentny czujnik głębi, dzięki którym robienie fantastycznych zdjęć jest wyjątkowo łatwe. Superszybki czujnik laserowego autofocusa wyostrza obraz w ułamku sekundy, aby umożliwić robienie ostrzejszych zdjęć nawet w słabym oświetleniu. Funkcje sztucznej inteligencji (AI), takie jak optymalizacja zdjęcia, zdjęcie z uśmiechem i inteligentna kompozycja wyręczają fotografa w najtrudniejszych zadaniach i umożliwiają robienie zdjęć na zupełnie nowym poziomie. Już od dawna jednym z wrażliwszych elementów dla użytkowników smartfonów jest ograniczona żywotność baterii. Dlatego właśnie ten model został wyposażony w długo działającą baterię o pojemności 4000 mAh, która wystarczy na nawet 2 dni używania telefonu1.Urządzenie zawiera też inteligentny i energooszczędny chipset wspierający funkcje sztucznej inteligencji AI, dzięki któremu można robić jeszcze więcej zachwycających zdjęć. Użytkownicy tego telefonu mogą z dumą prezentować nie tylko zdjęcia, ale i elegancki wygląd samego urządzenia w dwóch imponujących, gradientowych wersjach kolorystycznych: niebieskiej (Space Blue) i fioletowej (Ultra Violet). Wyświetlacz HD+ o przekątnej 6,2” doskonale nadaje się do prezentowania ulubionych zdjęć, a jednocześnie wygodnie mieści się w dłoni. motorola one macro wyróżnia się pojemną pamięcią: 64 GB ROM i 4 GB RAM, aby zmieścić więcej aplikacji i ułatwić pracę wielozadaniową bez ograniczania wydajności. motorola moto g8 plus — najlepszy smartfon z rodziny moto g Rodzina telefonów moto g jest ceniona za uwielbiane przez użytkowników funkcje klasy premium, takie jak najlepsze w tej klasie rozwiązania fotograficzne, znakomity dźwięk i długo działająca bateria, dostępne w przyjaznym przedziale cenowym. Najnowsze urządzenie z rodziny moto g jest jeszcze bardziej imponujące i oferuje pożądane przez użytkowników zaawansowane funkcje połączone z nowym i pięknym wzornictwem.

Reklamy

Moto g8 plus wyróżnia się najlepszymi w historii funkcjami fotograficznymi w rodzinie moto g, o czym świadczy system aparatów z technologią Quad Pixel charakteryzującej się 4-krotnie większą czułością przy słabym oświetleniu. Dzięki temu każde zdjęcie jest ostre i przyciąga wzrok żywymi kolorami. moto g8 plus oferuje najbardziej imponujące innowacje fotograficzne Motoroli, w tym 48-megapikselową matrycę z trybem nocnych zdjęć2, czujnik głębi oraz specjalną kamerę akcji o ultraszerokim kącie widzenia 117°, którą można nagrywać wideo w orientacji poziomej, wygodnie trzymając telefon pionowo. Miłośnicy selfie mają do dyspozycji 25-megapikselowy aparat przedni, który rejestruje najżywsze kolory i najostrzejsze obrazy w historii tej rodziny telefonów. Jeszcze bardziej wciągające doznania zapewnia wyświetlacz FHD+ Max Vision o przekątnej 6,3 cala w moto g8 plus. Ten bezramkowy ekran o proporcjach 19:9 doskonale nadaje się do oglądania programów telewizyjnych i filmów. Wrażenia pogłębia niesamowity dźwięk surround z dwóch głośników stereo wspieranych technologią Dolby®, które emitują dwukrotnie donośniejszy dźwięk, w tym o 50% mocniejszy bas, zapewniając najbardziej wciągające wrażenia akustyczne w telefonie z rodziny moto g3. Bateria o pojemności 4000 mAh wystarczy na nawet 40 godzin działania, a technologia TurboPower™ w moto g8 plus umożliwia szybkie ładowanie — w ciągu 15 minut można uzyskać energię na kolejne 8 godzin działania i wrócić do ulubionych zajęć z telefonem4. moto g8 plus oferuje cenione przez użytkowników Moto Ulepszenia i oprogramowanie Android™ 9 Pie bez zbędnych dodatków, dzięki czemu zapewnia oczekiwaną wydajność aparatów, wyświetlacza, dźwięku i baterii. Do wyboru są piękne warianty o gradientowych kolorach Cosmic Blue (niebieskim) i Crystal Pink (malinowym) w unowocześnionym designie i konstrukcji chroniącej przed zachlapaniem5.

Urządzenia z rodziny moto e wyróżniają się wyjątkowymi, nowoczesnymi i przydatnymi funkcjami w przystępnej cenie. Osoby poszukujące niedrogiego, ale wydajnego i solidnego telefonu z pewnością docenią moto e6 play. moto e6 play oferuje szybki dostęp do ulubionych funkcji dzięki czytnikowi linii papilarnych umieszczonemu z tyłu telefonu oraz wbudowanej technologii rozpoznawania twarzy. Telefon wyposażono w 32 GB wbudowanej pamięci masowej i gniazdo na kartę microSD o pojemności do 256 GB. Ponieważ użytkownikom zwykle zależy najbardziej na aparacie i baterii, model ten został wyposażony w aparat tylny o rozdzielczości 13 MP i baterię o pojemności 3000 mAh, która wystarczy wiele godzin po jednym naładowaniu. Wyświetlacz HD+ Max Vision o przekątnej 5,5” oferuje uwielbiany przez użytkowników panoramiczny format, a jednocześnie wygodnie mieści się w dłoni. moto e6 play występuje w gradientowych, przyciągających wzrok kolorach Steel Black (czarnym) i Ocean Blue (niebieskim), które dopełniają jego elegancki design.

Ceny i dostępność moto g8 plus będzie dostępna w Polsce w ofercie operatora Plus w cenie SRP 1199 zł motorola one macro będzie dostępna w Polsce w ofercie wybranych partnerów w cenie SRP 899 zl moto e 6 play będzie dostępna w Polsce w ofercie wybranych partnerów w cenie SRP 449zł Więcej informacji i pełną listę danych technicznych każdego telefonu można znaleźć w witrynie internetowej motorola.com Zdjęcia są dostępne tutaj (pobieranie zdjęć i wideo wymaga akceptacji warunków licencyjnych). zastrzeżenia prawne Niektóre funkcje i dane techniczne produktu mogą zależeć od sieci i podlegać dodatkowym warunkom oraz opłatom. Mogą one też ulec zmianie bez powiadomienia. MOTOROLA i stylizowane logo M są zarejestrowanymi znakami towarowymi Motorola Trademark Holdings, LLC. Android jest znakiem towarowym Google LLC. Wszystkie inne znaki towarowe należą do odpowiednich właścicieli. ©2019 Motorola Mobility LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. 1Bateria musi być mocno wyczerpana. Tempo ładowania spada wraz ze wzrostem poziomu naładowania. Ładowarka jest sprzedawana oddzielnie na niektórych rynkach. Wszystkie dane dotyczące żywotności baterii są podane w przybliżeniu i na podstawie mieszanego profilu wykorzystania przez przeciętnego użytkownika, z uwzględnieniem trybów działania i gotowości w optymalnych warunkach sieciowych. Rzeczywisty czas działania baterii różni się w zależności od wielu czynników, takich jak moc sygnału, ustawienia sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i wzorce wykorzystania. 2Matryca o rozdzielczości 48 MP łączy 4 piksele w 1, co zapewnia efektywną rozdzielczość zdjęć 12 MP. 3 W porównaniu z pojedynczym głośnikiem i na podstawie wewnętrznych testów porównawczych ze smartfonami Motoroli oraz wybranymi konkurencyjnymi smartfonami z jednym głośnikiem. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić. 4Bateria musi być mocno wyczerpana. Tempo ładowania spada wraz ze wzrostem poziomu naładowania. Ładowarka jest sprzedawana oddzielnie na niektórych rynkach. Wszystkie dane dotyczące żywotności baterii są podane w przybliżeniu i na podstawie mieszanego profilu wykorzystania przez przeciętnego użytkownika, z uwzględnieniem trybów działania i gotowości w optymalnych warunkach sieciowych. Rzeczywisty czas działania baterii różni się w zależności od wielu czynników, takich jak moc sygnału, ustawienia sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i wzorce wykorzystania. 5Konstrukcja hydrofobowa tworzy barierę chroniącą przed umiarkowanym narażeniem na oddziaływanie wody, np. przypadkowymi zalaniami, zachlapaniami, potem czy lekkim deszczem. Produkt nie jest przeznaczony do zanurzania w wodzie ani narażania go na działanie wody lub innych płynów pod ciśnieniem. Produkt nie jest wodoodporny.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: