OPPO i Karol Basz na wspólnym torze podczas finałowego wyścigu Super Trofeo Lamborghini

Firma OPPO, globalny producent smartfonów i innowacyjnych technologii mobilnych, jest głównym partnerem międzynarodowych wyścigów samochodowych Super Trofeo Lamborghini. Podczas tego prestiżowego wydarzenia, najlepsi kierowcy z różnych zakątków świata sprawdzają swoje umiejętności na torach, ścigając się samochodami Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo. Wśród nich, w nadchodzącej, europejskiej edycji wydarzenia pojawi się także reprezentant z Polski – Karol Basz, mistrz świata w kartingu i zwycięzca II miejsca zeszłorocznego wyścigu Lamborghini. Firma OPPO będzie go dopingować na torze, a także wspierać poza nim. Karol dołącza również do #ekipyOPPO i będzie promować oraz testować najnowsze smartfony Reno2 w niecodziennych i wymagających warunkach, jakich dostarczają sporty motorowe

„Dla młodych kierowców starty w pucharach jak Super Trofeo to bezcenne doświadczenie, które procentuje przez całą karierę. Dlatego dobrze, że znane marki angażują się w takie przedsięwzięcia, ponieważ otwiera to kolejne możliwości i sprzyja jeszcze większej profesjonalizacji zawodów” – komentuje Karol Basz. „Cieszę się także z zaproszenia do Ekipy OPPO. Smartfony OPPO są znane z wyjątkowej stylistyki i niezawodności; pasują więc zdecydowanie do sportu który uprawiam” – dodaje Basz.

OPPO & Lamborghini – szybkość, moc i wyszukane wzornictwo

Partnerstwo cyklu Super Trofeo Lamborghini to kolejne działania OPPO przygotowane dla fanów najlepszego wzornictwa i najnowocześniejszych technologii. Współpraca z Lamborghini rozpoczęła się  w 2018 roku, kiedy zaprezentowano specjalną edycję smartfona OPPO Find X – Automobili Lamborghini wyposażonego w superszybką technologię ładowania SuperVOOC.

W tym roku OPPO przedstawiło serię smartfonów Reno i Reno2, w których przednia kamera została ukryta w wysuwanym module, którego konstrukcja silnie nawiązuje do otwieranych ku górze drzwi aut Lamborghini. To właśnie ten model testuje reprezentant Polski na Super Trofeo Lamborghini Europe.

Reno2 to najnowsza konstrukcja OPPO. Smartfon wyposażony jest w cztery aparaty: główny 48MP, teleobiektyw 13MP, obiektyw do zdjęć monochromatycznych oraz szerokokątny. Urządzenie wyposażono w hybrydową (EIS+OIS) ultrastabilizację obrazu, pozwalającą na realizowanie nagrań wideo nawet w superwymagających warunkach bez najmniejszej obawy, że filmy będą poruszone lub nieczytelne. Zaawansowana kamera oferuje także 5-krotny, hybrydowy zoom oraz 20-krotny zoom cyfrowy. Wyświetlacz E3 AMOLED o przekątnej 6,5”wypełnia 93% jego przedniej powierzchni. Poza tym Reno2 zachwyca swoją wydajnością – działa na nakładce ColorOS 6.1 opartej na najnowszej wersji Androida 9.0, korzysta z pamięci 8GB/256GB, a całość napędza procesor Snapdragon 730G wspierany silnie algorytmami Sztucznej inteligencji. W modelach z serii OPPO Reno2 zastosowano bezpieczną technologię szybkiego ładowania VOOC Flash Charge 3.0, baterię 4000 mAh oraz nowy algorytm VFC, który skraca ostatnie 10% czasu ładowania, dzięki podwojeniu szybkości. 

OPPO – zoom na emocje

Finałowa  runda, w której weźmie udział Karol Basz, odbywa się w dniach 23-26 października na torach Jerez De La Frontera w Hiszpanii.  Jego zmagania będzie można obserwować na żywo na kanale Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=tylJ3o2tAeI.
Karol będzie również aktywny na swoich kanałach social media oraz instagramie OPPO Polska (https://www.instagram.com/oppomobilepl/).

Współpraca z Lamborghini to tylko jeden z wielu przykładów zaangażowania marki OPPO w międzynarodowe wydarzenia sportowe. Tylko w tym roku producent ogłosił także swoje oficjalne wsparcie dla turnieju tenisowego French Open i Wimbledon. OPPO, jest także partnerem rozgrywek International Cricket Council oraz klubu piłkarskiego FC Barcelona. 

Wideo z ostatniego wyścigu Super Trofeo Lamborghini:

https://www.youtube.com/watch?v=b4epU_GLOoc  

One thought on “OPPO i Karol Basz na wspólnym torze podczas finałowego wyścigu Super Trofeo Lamborghini

  • 27 października 2019 o 17:52
    Permalink

    Dobrze, chlopak zasluguje na wsparcie!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: