UPC Polska wprowadza aż sześć promocyjnych pakietów

Od teraz, aż do połowy listopada w ofercie UPC Polska czeka na nas sześć pakietów w promocyjnych cenach. Wśród nich znajdziemy dwa bestsellery! Radzimy się spieszyć – wbrew pozorom, taka promocja to nie psikus, a za chwilę może być za późno, aby z niej skorzystać.

UPC Polska przygotowało dla swoich nowych klientów aż sześć promocyjnych pakietów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują dwie, strrrasznie dobre promocje. Pierwsza to maksymalny pakiet TV – aż 165 kanałów (121 HD) – internet 300 Mb/s i dekoder Horizon z WiFi w cenie 79,99 zł. Druga oferta to internet światłowodowy 500 Mb/s, TV na dobry początek oraz modem Connect Box z WiFi w cenie 59,99 zł.
To jednak nie wszystko. W przypadku pakietów obejmujących zarówno internet, jak i telewizję do wyboru mamy jeszcze dwie oferty. Pierwsza –  limitowana to 125 kanałów telewizyjnych (93 HD), internet światłowodowy 150 Mb/s i dekoder Horizon z WiFi w cenie 69,99 zł. Druga – dla wymagających to 165 kanałów TV (121 HD), internet światłowodowy do 500 Mb/s, dekoder Horizon z nagrywarką oraz modem Connect Box z WiFi w cenie 99,99 zł.
Dla tych, którzy szczególnie cenią sobie internet z silnym WiFi w dobrej cenie, UPC przygotowało ofertę limitowaną, czyli internet światłowodowy 300 Mb/s, TV na dobry początek oraz modem Connect Box z wifi w cenie 49,99 zł. Dla wymagających powstał zaś pakiet z internetem światłowodowym do 1 Gb/s, TV na dobry początek i modemem Giga Connect Box z wifi w cenie 59,99 zł.
UWAGA! Kupując jeden z powyższych pakietów na stronie upc.pl, za instalację zapłacisz tylko 1zł! Każdy pakiet łączy się z umową na 24 miesiące.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: