Reklamy

Konftel 800 – nowy telefon konferencyjny o napędzie hybrydowym

Szwedzka marka Konftel, producent pierwszego telefonu konferencyjnego i lider w dziedzinie rozwiązań audio, prezentuje nowy telefon konferencyjny Konftel 800, oferujący niespotykaną jakość dźwięku oraz łatwość użytkowania. Ze względu na możliwość połączenia z wieloma urządzeniami, jako serce systemu C50800 Hybrid, może być alternatywą dla drogich systemów wideokonferencyjnych przeznaczonych do współpracy z MS Teams, Webex, Zoom i innych aplikacji chmurowych.

Telefon konferencyjny Konftel 800 zapewnia doskonałą jakość rozmów w każdych warunkach spotkania na odległość – poprzez łączność telefoniczną, współpracę z aplikacjami wideokonferencyjnymi i w środowisku hybrydowym.

Konftel 800

Nieskończenie wiele możliwości

Model Konftel 800 to nowa generacja sprzętu, bazująca na nowej platformie i udoskonalonej technologii audio OmniSound®. Tryb Full Duplex, eliminacja echa i tłumienie szumów zostały wzbogacone o zastosowanie technologii beamforming i cyfrowych mikrofonów, dzięki czemu użytkownicy czują się bardziej obecni na spotkaniu i mają poczucie bycia bliżej rozmówcy. Konftel 800 rekomendowany jest do spotkań, w których uczestniczy do 20 uczestników. W salach o dużej powierzchni można skorzystać z połączenia nawet 3 jednostek Konftel 800, z których jedno będzie pełniło funkcję jednostki głównej, a dwa pozostałe cyfrowych głośników i mikrofonów.

Konftel 800

Dlaczego Konftel 800 nazywany jest hybrydą?

Urządzenie to współpracuje ze standardami SIP / USB / Bluetooth, pozwalając na swobodę konferencyjnych rozmów VoIP, przy jednoczesnym uwzględnieniu sal konferencyjnych, gdzie połącznie po USB jest głównym standardem komunikacji. Konftel 800 umożliwia również obsługę wielu aplikacji wideokonferencyjnych, co jest istotne z punktu widzenia użytkownika, ale i kanału sprzedaży, potencjalnych odbiorców którzy mają swoje przyzwyczajenia.

– Wraz z przejściem na opartą na chmurze współpracę wideo (np. Microsoft Teams, Webex i Zoom), firmy są coraz mniej skłonne finansować drogie tradycyjne wideoterminale – powiedział Brian Cotton, partner i dyrektor generalny segmentu ICT w firmie Frost&Sullivan – Zamiast tego widzimy przesunięcie popytu na uniwersalne systemy wideo USB, które obsługują wideo z wielu różnych platform UC, pozwalając uczestnikom na używanie na spotkaniach własnych urządzeń – dodaje Brian Cotton.

Konftel 800

Twój smartfon pilotem do Konftela

Twój smartfon od kilku lat jest narzędziem, którym zarządzasz oświetleniem domowym, włączasz pralkę i uruchamiasz ekspres do kawy. Od dziś to także Twój pilot do telefonu konferencyjnego. Dzięki aplikacji Konftel Unite możesz wybierać numery, łączyć rozmówców w konferencję i robić wiele innych rzeczy, nie wykorzystując dotykowego ekranu Konftel 800.

Na uwagę zasługuje niebanalne wzornictwo urządzenia. Wyważone linie, stonowany, pasujący do nowoczesnego wnętrza design – te właściwości telefonu Konftel 800 zostały zauważone i wyróżnione nagrodą Red Dot 2019.

źródło: KONTEL

Reklamy


Categories: Newsy, Technologia, telefon

Tags:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: