Reklamy

Tidal został zintegrowany z nawigacją dla kierowców Waze

TIDAL, globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, jest teraz zintegrowana z Waze – nawigacją dla kierowców. Dzięki tej współpracy można słuchać muzyki, playlist i podcastów bezpośrednio w aplikacji Waze, a z drugiej strony otrzymywać informacje drogowe w aplikacji TIDAL. Integracja umożliwia użytkownikom obu serwisów jednoczesne korzystanie z funkcji nawigacji i sterowanie muzyką.
Aby połączyć serwis TIDAL z nawigacją Waze na telefonach z systemami iOS i Android należy kliknąć ikonę muzyki na ekranie głównym mapy, a następnie wybrać TIDAL. Jeśli ikona muzyki się nie pojawi, użytkownicy mogą przejść do ustawień, wybrać odtwarzacz audio i dodać TIDAL. Dzięki widżetowi odtwarzacza audio można odtwarzać, wstrzymywać i pomijać utwory bez konieczności opuszczania ekranu nawigacji Waze. Po dodaniu TIDAL do odtwarzacza audio w Waze, użytkownicy aplikacji TIDAL będą mogli zobaczyć baner z wskazówkami drogowymi, jednocześnie bezpiecznie korzystając z aplikacji muzycznej.

Dla wielu osób słuchanie muzyki jest nieodłączną częścią podróży do pracy. TIDAL dokłada wszelkich starań, aby była ona jak najbardziej bezpieczna i bezproblemowa. Dzięki współpracy z Waze i TIDAL kierowcy mogą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem podczas podróży w ramach jednej aplikacji.” – Lior Tibon, COO TIDAL

Tym samym nawigacja Waze dołączyła do stale rosnącej listy aplikacji i urządzeń zintegrowanych z TIDAL, takich jak Amazon Fire TV, Apple TV / Android TV, Apple CarPlay, Roku, Samsung Wearables czy Sonos.

źródło: Tidal

 

Reklamy


Categories: Rynek, Aplikacje, Newsy

Tags: , , , , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: