Zbliża się Halloween i wiesz co to znaczy?

Tę najstraszniejszą noc w roku można spędzić na wiele sposobów. Prawdopodobnie ogarnąłeś już w klasykę próbując wywołać duchy w zatęchłej piwnicy lub urządzając całonocny maraton horrorów pochłaniając tonę słodyczy na minutę. Poznaj gry, które Cię przerażą!

Czy jest lepszy sposób na świętowanie tej pory roku? Oto, cztery propozycje VR, z których każda jest świetną opcją do gry w noc Halloween!
Five Nights at Freddy’s VR Help Wanted


A czy ty odwiedzisz Frediego?
Przygotuj się na istny koszmar, bo w tej grze możesz liczyć na prawdziwą karuzelę strachu. Five Nights at Freddy’s VR Help Wanted to kolekcja klasycznych i oryginalnych minigier osadzonych w uniwersum Five Nights. Rozgrywka polega m.in. na pracy w upiornym biurze w charakterze stróża nocnego, naprawianiu klaustrofobicznych systemów wentylacji restauracji czy składaniu zepsutych zabawek. Upiorne przygody całej serii Five Nights at Freddy’s rozgrywają się w sieci pizzerii Freddy Fazbear’ski Pizza, w której małe pluszowe maskotki ożywają w nocy i polują na ludzi serwując im rzeź niczym w Teksańskiej masakrze piła mechaniczną.

Link do gry: https://www.viveport.com/apps/8bdd0597 0591 4b01 80510bd9382bc552/Five_Nights_at_Freddy’s_VR:_Help_Wanted/


Gloomy Eyes Vol. 2
Podobno oczy są zwierciadłem duszy…
Historia miłosna rodem z Halloween. W świecie bez światła, w którym królują zombie, pojawia się historia miłosna między dzieckiem zombie o imieniu Gloomy a ludzką dziewczyną Neną. Ich związek nie zyskał aprobaty zwaśnionych rodzin i mieszkańców miasta w wyniku czego słońce zaszło raz na zawsze a ciemność obudziła umarłych z grobów. Mroczny, bohater naszej historii w samotności buduje swój wszechświat głęboko w lesie. Gloomy Eyes to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych interaktywnych animacji VR, której opowieść można śledzić z perspektywy dowolnego miejsca w filmie. Produkcja została nagrodzona na festiwalu Sundance 2019, a w rolę narratora wcielił się znany aktor Colin Farrell.
Link do gry: https://www.viveport.com/apps/9459a50ehttps://www.viveport.com/apps/9459a50e–aac7aac7–41704170–bc8abc8a-627e66a4873c/Gloomy_Eyes/627e66a4873c/Gloomy_Eyes/


No Way Out – A Dead Realm Tale
Mrożąca krew w żyłach gra VR, która zabierze Cię do piekła i z powrotem!
Sto lat po masakrze w posiadłości Huxleya krążą plotki o ukrytych skarbach, które wciąż czekają na odkrycie. Ale są też rzeczy, o których się nie mówi. Są to upiory i duchy, które krążą nocą po korytarzach i czekają tylko, aż zgaśnie pochodnia. Na twoje nieszczęście znalazłeś się w rezydencji, która jest się gdzieś pomiędzy ziemią a piekłem. Uciekniesz? Czy dołączysz do zacnego grona zagubionych dusz uwięzionych w przeklętym domu?
Link do gry:  https://www.viveport.com/apps/381659ab a31a 44cc 926b fa56508c3943/No_Way_Out__A_Dead_Realm_Tale/

Organ Quarter

Śmierć czycha na każdym rogu.
Gra VR, należąca do gatunku survival horror, prawdziwa ciężka artyleria. Jako główny bohater wcielasz się w postać uwięzioną w mieszkaniu. Kiedy uciekasz, uświadamiasz sobie, że coś złego opanowało twoje miasto. Ulice są puste, budynki opływają krwią, a potwory czają się za każdym rogiem. Twoim celem jest ucieczka z tytułowej, Dzielnicy Organowej, jednak w trakcie podróży odkrywasz więcej niż się spodziewałeś… Gra pełna jest dynamicznych zwrotów akcji, konfrontacji z zombie, przerażających łamigłówek.
Link do gry: https://www.viveport.com/apps/92ca7509https://www.viveport.com/apps/92ca7509–eaf1eaf1–4bb94bb9–88c84c84–96b84a9cb97d/Organ_Quarter/

źródło: HTC

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: