Canon imageFORMULA DR-S150 – szybki skaner nabiurkowy

Canon zaprezentował najnowszy model nabiurkowego, bezprzewodowego skanera imageFORMULA DR-S150 do szybkiego przetwarzania dużych partii dokumentów – od nawet 60-stronnicowych materiałów, po dokumenty o grubości do kilku milimetrów. Nowy model łączy w sobie wysoką jakość obrazu z elastycznością bezprzewodowej integracji sieciowej, dzięki którym świetnie poradzi sobie w szerokiej gamie zastosowań.

Nowy skaner jest intuicyjny w obsłudze i charakteryzuje się wyjątkowo kompaktową konstrukcją, którą docenią szczególnie klienci o ograniczonej powierzchni biurowej. Możliwość bezprzewodowej łączności sieciowej sprawia, że imageFORMULA DR-S150 można postawić w niemal dowolnym miejscu w biurowej przestrzeni. Duży, kolorowy ekran dotykowy LCD oferuje łatwą nawigację po funkcjach i szybką obsługę standardowych procesów, takich jak np. skanowanie dokumentów tożsamości.

ELASTYCZNOŚĆ, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ

Nowy skaner wyposażono w sprawdzony mechanizm podawania papieru oraz solidną konstrukcję rolek podających i separujących. Na wzrost wydajności wpływa automatyczny podajnik o pojemności do 60 arkuszy, przeznaczony do jednorazowej obsługi bardzo dużych partii dokumentów, a samo urządzenie obsługuje szeroki zakres mediów, w tym ultra cienkie papiery, plastikowe identyfikatory, wytłaczane karty, a nawet paszporty o grubości do 4 mm.

INTUICYJNY W OBSŁUDZE

Duży, kolorowy ekran dotykowy LCD sprawia, że urządzenie jest łatwe w obsłudze zarówno w przypadku małych zespołów roboczych, jak i biur domowych. DR-S150 obsługuje skanowanie PUSH oraz skanowanie dokumentów bezpośrednio do określonych lokalizacji sieciowych bez potrzeby połączenia z komputerem – funkcje przydatne dla klientów, którzy oczekują integracji urządzenia w ramach większych, skomunikowanych bezprzewodowo środowisk biurowych. Dzięki predefiniowanym przyciskom zadań, grupy robocze mogą łatwo korzystać ze wstępnie skonfigurowanych ustawień, aby szybko i dokładnie skanować i wysyłać dokumenty w wysokiej jakości np. do dalszego procesowania w innych działach.

FUNKCJONALNY W KAŻDYCH WARUNKACH

Dzięki dołączonemu do skanera DR-S150 oprogramowaniu Canon CaptureOnTouch Pro, klienci otrzymują kompletne i elastyczne rozwiązanie do przechwytywania dokumentów. Urządzenie oferuje wsparcie rozpoznawania OCR, a także kodów kreskowych i kodów 2D, które odpowiednio skonfigurowane znacząco poprawiają wydajność pracy i automatyzację procesów rozdzielania partii dokumentów i nazewnictwa plików, w tym także ekstrakcji metadanych w celu łatwej integracji z większymi zbiorami danych.

Tim Brosnihan, European Product Manager, Canon Europe powiedział „Niezależnie od tego, czy klienci potrzebują jednego, elastycznego urządzenia do skanowania dokumentów w małym biurze, dziale korporacyjnym, czy w ramach grupy roboczej w dużej organizacji, nowy DR-S150 to narzędzie, które pasuje do każdego scenariusza. Niezawodny i kompaktowy – to pierwszy nabiurkowy skaner Canon z łącznością bezprzewodową, przewodową i USB, dzięki któremu skanowanie do komputera lub bezpośrednio do katalogów sieciowych czy na urządzenia mobilne jest jeszcze łatwiejsze”.

źródło: Canon Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: